Saban Çengelköy Evleri'nde satılık 350 metrekare villa 1 milyon 50 bin dolara!

Saban Çengelköy Evleri'nde satılık 350 metrekare villa 1 milyon 50 bin dolara!

Toplam 10 adet bağımsız yaşam alanından meydana gelen Saban Çengelköy Evleri'nde satılık 350 metrekare villalar 1 milyon 50 bin dolardan alıcılara sunuluyor...


Modern mimarisi ve özel tasarımı ile butik bir site özelliği taşıyan Saban Çengelköy Evleri'nde teslimler hemen yapılıyor. Çengelköy'ün sağlam zemini üzerinde hayata geçirilen projede satışı devam eden son 3 adet villa kaldı.

Yapımını Saban İnşaat'ın üstlendiği Saban Çengelköy Evleri'nde satılık villaların fiyatları 1 milyon 50 bin dolar olarak belirlendi. Projedeki villalar 350 metrekare fourleks olarak tasarlandı. Hemen teslim edilen evler için herhangi bir vade yapılmıyor.  
 
Saban Çengelköy Evleri’nde toplam 10 adet bağımsız yaşam alanı bulunuyor. Sahilden 1500 metre uzaklıkta yer alan proje, 6 adet müstakil ve 2 adet ikiz villadan oluşuyor.

Projedeki her villanın kendine ait bahçesi yer alıyor. Ayrıca villalarda interkom güvenlik sistemi, yangın, gaz, hırsız alarmı, uydu anteni ve klima altyapısı sistemi bulunuyor. Yaklaşık bir yıldır yaşamın devam ettiği Saban Çengelköy Evleri’nde ortak havuz, jeneratör, 24 saat kamera ve güvenlik personeli mevcut.


http://www.sabaninsaat.com/
0212 296 08 08


Ebru Duman/Emlakkulisi.com