29 / 03 / 2023

Sadabad'da erken teslimat

Sadabad'da erken teslimat

Maslak-Taksim hattında çalışanlar, bu haber, sizin için. Kağıthane'deki Sadabad Konakları'nda erken teslimat yapılacak.Metar Grup tarafından yapılan ve Kağıthane Deresi'nin yakınında yer alan Sadabad Konakları, şehrin merkezinde çınar ağaçlarının bulunduğu huzurlu bir ortamda yaşamak isteyenler için alternatif oluşturuyor. 4 bin 348 metrekarelik alanda kurulu konaklar, öngörülenden üç ay erken olarak eylül ayında teslim edilecek. Her katta iki daire bulunan ve 30 normal kat, 10 bahçe katı ve 10 çatı dubleksinden oluşan projede 50 daire bulunacak. Normal dairelerin 3+1, çatı ve bahçe dublekslerinin 4+1 olduğu konutlarda, normal daireler 149, çatı dubleksler 202, bahçe dubleksleri ise 190 metrekare olarak tasarlandı.

Yüzde 70'i satıldı

Yüzde 70'i satılan projede, normal daireler 190 bin, çatı dubleksleri 250 bin, bahçe dubleksleri ise 260 bin Euro'dan satılıyor. Tüm dairelerin ebeveyn banyolu olduğu konutlarda, iki tane katlı otopark, biri açık diğeri kapalı iki yüzme havuzunun yanı sıra, çocuklar için de yüzme havuzu yer alacak. Sitede, çocuk oyunlarıyla spor salonları gibi sosyal alanlar da bulunuyor. Site girişinde güvenlik elemanları kontrolünde otomatik geçiş kapısının bulunduğu projede, güvenlikle daireler arası dahili telefon bağlantısı, kameralı diafon bağlantısı, peyzaj düzenlemesi ile havuz kullanma suyunda ve bahçe sulamasında kullanılmak üzere derin kuyu sondajı da yapılacak. Binalar betonarme karkas olacak.

Sadabad, tarih boyunca keyif içinde yaşamanın simgesi olmuş, güzelliğiyle şairlere ilham vermiş, padişahlara ev sahipliği yapmış. Zaman içinde görkemli günlerinden uzaklaşan bölge, Metar Grup'un yeni inşaat projesiyle hayat buluyor.

Tel: (0212) 321 68 69

(Sabah)
Geri Dön