Sadece yüzde 1 peşinatla Ekinoks Beylikdüzü Rezidans`ta

Sadece yüzde 1 peşinatla Ekinoks Beylikdüzü Rezidans`ta

Ekinciler İnşaat'ın yaptığı Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ta 83 ile 151 metrekare arasındaki konutların fiyatı 169 bin YTL'den başlıyor ve 305 bin YTL'ye kadar yükseliyor.


Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ta ev sahibi olmak isteyenler, Mart ayının sonuna kadar sürecek kampanyada, ev tutarının sadece yüzde 1'ini peşin ödeyerek ev sahibi olabilecek. Bedelin yüzde 25'lik kısmını teslim sırasında verecek olan tüketiciler, ilk ödemesi Eylül'de başlayacak kredili kısım için ise hiçbir dosya masrafı ödemeyecek

İnşaat sektöründe 40 yıldır faaliyet gösteren Ekinciler İnşaat, yaklaşık yüzde 75'i satılan projesi Ekinciler İnşaat, Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ta kalan son daireler için Mart ayı sonuna kadar sürecek yeni bir kampanya başlattı. Denizbank ile anlaşarak "Yüzde 1 peşin, kalanı daire tesliminde" kampanyası başlattı. Mart ayının sonuna kadar sürecek olan kampanya kapsamında projeden ev sahibi olmak isteyenler, ev tutarının sadece yüzde 1'ini peşin ödeyerek ev sahibi olabilecek. Bedelin yüzde 25'lik kısmını Haziran'da yapılacak teslim sırasında verecek olan tüketiciler, ilk ödemesi Eylül'de başlayacak kredili kısım için ise hiçbir dosya masrafı ödemeyecek. Projede 180 aya kadar vade de uygulanıyor. Toplam 213 daireden oluşan projede 83-151 metrekareler 169-305 bin YTL arasında satılıyor.

Metro bitince değeri katlanacak

Depreme karşı dayanıklı inşa edilen projede güvenlik, terasta havuz, zemin katlarında alışveriş merkezi ve 2.100 metrekarelik Tansaş bulunuyor. Bugün mevcut toplu taşıma araçlarına birkaç adım uzaklıkta inşa edilen Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ın, metro inşaatının bitmesiyle birlikte değerinin kat kat artacağına kesin gözüyle bakılıyor. Beylikdüzü'nün hemen girişinde yer alan projede 9 değişik daire tipi bulunuyor.

Salon camları yere kadar açılıyor

Her daireye özel kapalı otoparktan, fitness salonuna, proje içinde yer alan cafe ve restoranlardan, kuaför ve güzellik salonlarına, evlerde çift banyo ve yere kadar açılan salon camlarına kadar bugüne kadar lüks sayılan birçok ihtiyaç, Ekinoks Beylikdüzü Rezidans'ta standart olarak sunuluyor.

www.beylikduzurezidans.com

0212 872 29 00

NİHAL YUVACAN/VATAN