Sağlık Turizmi Fuarı 19 Aralık'ta İstanbul'da başlıyor!

Sağlık Turizmi Fuarı 19 Aralık'ta İstanbul'da başlıyor! Sağlık Turizmi Fuarı 19 Aralık'ta İstanbul'da başlıyor!

Türkiye’nin Sağlık Turizminde yükselen yıldızı Karaderili Şirketler Grup bir ilki gerçekleştiriyor. Önemli bir yatırıma imza atan Karaderili ilk gövde gösterisini 19-22 Aralık İstanbul Fuar Merkezi ’deki Sağlık Turizmi Fuarı’nda yapacak....
Türkiye’nin Sağlık Turizminde yükselen yıldızı Karaderili Şirketler Grup bir ilki gerçekleştiriyor. Önemli bir yatırıma imza atan  Karaderili ilk gövde gösterisini 19-22 Aralık İstanbul Fuar Merkezi ’deki Sağlık Turizmi Fuarı’nda yapacak. Fuarda basına ve ziyaretçilere özel sürprizler hazırlayan Karaderili siz değerli basın mensuplarının katılımını bekler.   


TURİZME ANLAMLI YATIRIM


Kütahya, Yalova, ve Sındırgı’daki 3 termal tesise imzasını atan Karaderili Şirketler  Grup’u  senede 200 binden fazla tatilciye sağlık turizmi yaptırmayı hedefliyor. Dünyanın en büyük sağlık turizmi yatırımcılarından biri olmayı hedefleyen Karaderili Şirketler Grubu gençleri de termal turizm yapan tesislerde ağırlamayı hedefliyor.


Termal  sularıyla en zengin  doğal kaynaklara sahip olan Türkiye, Karaderili şirketler grubunun Termal tesislerinin standardı ve hizmet kalitesi  göz kamaştıracak seviyededir. Her yıl, daha fazla doğal tedavi imkanları sunan tesisler sağlık ve konforu bir arada sunmaktadır.


19-22 Aralık tarihleri arasında yapılacak Sağlık Turizmi Fuarı’ ardından Karaderili Şirketler Grup çok büyük reklam ve medya çalışmasıyla da atılım yapmaya hazırlanıyor.


YER: İstanbul Fuar Merkezi .Hall 9 A-103


SAAT : 9:00 -18:00


TARİH : 19-22 ARALIK


ADRES : Atatürk Havalimanı Karşısı .Termal Suyun Faydalarından bazıları ;  


Solunum Sistemi Hastalıkları

Cilt Hastalıkları

Kas ve İskelet Sistemi Hastalıkları

Mide ve Bağırsak Sistemi Hastalıkları

Böbrek ve İdrar Yolları Hastalıkları

Kadın Doğum Hastalıkları

Nörolojik Hastalıkları için faydalı olmaktadır.

İçme kürleri olarak da ;


Sindirim sistemi hastalıkları

Bağışıklık sistemi güçlendirilmesi

Diyabetik ve Karaciğer rahatsızlıkları

Kemik ve Dişlerin güçlendirilmesinde

Hücre metobolizmasının ve vücuttaki su dengesinin yapılanmasında fayda sağlar


EMET THERMAL RESORT& SPA


SAĞLIK VE KONFORU BULUŞTURDU


Kütahya-Emet’te, 97.000 m2’lik bir alana kurulu, 268 yataklı Emet Termal Resort & Spa, doğanın insan sağlığına hediye ettiği mucizelerin gerçek olduğu bir yer.


Büyük şehirlerin stresinde uzakta, botanik bahçesi içindeki tesisimizin tüm odalarında termal     sudan faydalanabilir, özel kür banyolarında dinlenebilir, doğal yosun havuzunda sağlıklı kilo    verebilir, organik sebzelerle yapılan nefis lezzetleri keşfedebilir ve  sağlığınıza sağlık     katabilirsiniz. Özel aile banyoları, türk hamamı, sauna ve spa merkezi size, sağlınız için eşsiz çözümler sunarken, yarı olimpik havuzu , agua parkı, spor salonu, açık spor kompleksi, açık ve kapalı çocuk oyun alanları ailece tüm vaktinizi keyifle geçirmenizi sağlayacak. Sağlığa ayrılacak vaktin yanı sıra, kurumsal toplantılarınız için de tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz yerine getirecek donanımlı  toplantı salonu ve ekipmanlarımızla 300 kişi kapasiteli bahçe alanımız ve 2000 kişilik amfitheatre da seçkin konuklarimızın hizmetinde olacak.


YALOVA THERMAL PALACE’TAN


MUCİZE PROJE


İstanbul’ un yanıbaşında, Yalova’ nın en özel ve ihtişamlı termal otelinde, ilgiye ve hizmete doymaya hazır olun! Karaderili Şirketler Grubu,  Yalova’da 40.000 m² arazi üzerinde, 5.000 metrekare sağlık, spa ve kür merkezi ve 2.200 yatak kapasiteli büyüleyici bir yatırımla, çok yakında üyeleri ve yeni ziyaretçilerinin karşısına çıkmayı planlıyor. Stüdyo, 1, 2 ve 3 yatak odalı daireler olarak planlanan projede yer alacak fizik-tedavi ve rehabilitasyon merkezi, açık-kapalı yüzme  havuzları ve spor merkezlerinin yanı sıra, ailelere özel havuzlarıyla ve sosyal alanlarıyla da sizlere unutulmaz bir tatil yaşatmaya hazırlanıyor.Vereceği kusursuz ve kaliteli hizmetin yanı sıra, sarayları andıran muhteşem mimarisi ile de adından çok söz ettirecek Yalova Thermal Palace size saray konforu vaad ediyor.


LAGUNA THERMAL RESORT İLE


GÖL KENARINDA HUZUR


Balıkesir’ in Sındırgı ilçesi Çaygören Mevkii’ nde  hizmete girmesi planlanan Laguna Thermal Resort&Spa, 2000 kişilik yatak kapasitesi, eşsiz doğası ve doğal sağlık kaynağı termal suları ile sağlık turizminde yepyeni bir halka olmaya hazırlanıyor.