Sakarya Ankara Caddesi yenileniyor!

Sakarya Ankara Caddesi yenileniyor!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Adapazarı Ankara Caddesi'nde sürdürülen kentsel tasarım ve cadde yenileme projesinde çalışmalar devam ediyor.


Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Adapazarı  Ankara  Caddesi'nde sürdürülen kentsel tasarım ve cadde yenileme projesinde çalışmalar devam ediyor. 


Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, "Daha önce Ankara Caddesi'nde yenileme çalışması yapacağımızı duyurmuş, kısa süre içerisinde çalışmalarımıza başlamıştık. İnşallah arterdeki çalışmalarımızı hızlı bir şekilde tamamlayacağız" diye konuştu. 


Projede devam eden çalışmalar ile ilgili de bilgiler veren Oktar, "Ankara Caddesi'nde yaya yolları ve kaldırımlarda devam eden çalışmalarımız tamamlanmak üzere. Daha sonra 'Şehir Senin için Yenileniyor'sloganıyla başlattığımız asfalt atağı kapsamında arteri sıcak asfaltla buluşturacağız. Gerekli çevre düzenlemelerinin ardından güzergah yeni bir hal alacak. Bölgede yaşayan vatandaşlarımıza ve esnaf kardeşlerimize hayırlı olsun" ifadelerini kullandı. Oktar açıklamalarını şu şekilde tamamladı: "Bilindiği üzere şehrimizin muhtelif bölgelerinde benzer çalışmaları hayata geçirdik." 


Günboyu