Sakarya Hendek itfaiye binası hizmete açılıyor!

Sakarya Hendek itfaiye binası hizmete açılıyor!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen Hendek itfaiye binasının bahar aylarında hizmete girmesi bekleniyor. 


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Emin Kula ve Hendekli Muhtarları makamında ağırladı. Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre; nazik ziyaretleri için Dernek Başkanı Kula ve Hendekli muhtarlara teşekkürlerini ifade eden Başkan Ekrem Yüce, “Hendek diğer ilçelerimiz gibi çok özel bir yere sahiptir. Yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Muhtarlarımızdan gelen talepleri öncelik sıralamasına koyarak bir bir çözüme kavuşturmaya gayret göstereceğiz” dedi.  Hendek Muhtarlar Derneği Başkan Emin Kula ise geçmişe göre Hendek’in modern bir ilçe olma yolunda çok ilerlediğini söyleyerek yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Sakarya Hendek itfaiye binası hizmete açılıyor!

İlçemiz geçmişe göre çok yol kat etti 

Hendekli muhtarların taleplerini iletmek adına söz alan Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Emin Kula, “Bu mübarek Regaip gecesinde bizleri ağırladığınızdan derneğim ve Hendekliler olarak teşekkür ederiz. Hendek ilçemizde toplam 91 mahallemiz var. Daha önce bir vesile ile tüm mahalle muhtarlarımızla istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya gelmiştik. Orada mahallelerimizin öncelikli taleplerini sizlerle paylaşmıştık. O günden bugüne birçok sorunumuz çözüme ulaştı. Ülke olarak zor günlerden geçiyoruz. Maalesef ki tüm dünyayı saran koronavirüs pandemisi sebebiyle bazı sorunlarımızı ötelemek zorunda kaldık. Bizler biliyoruz ki çok çalışıyorsunuz. Mahallerimizin öncelikli sorunlarını çözüme ulaştırma konusunda Başkanımız Ekrem Yüce’nin elinden gelen tüm gayreti gösterdiğine inanıyoruz. Geçmişe göre ilçemiz çok yol kat etti. İlçemizde su ile ilgili sorunlarımız neredeyse tamamen yok oldu. İnşallah bu zor günleri atlatır ve el birliği ile hem ilçemizi hem de şehrimizi daha modern bir görünüme kavuştururuz” ifadelerini kullandı.

Sakarya Hendek, yeni itfaiye binası için gün sayıyor!