Saklıhan Konakları'nda 34 dükkan satışa çıktı!

Saklıhan Konakları'nda 34 dükkan satışa çıktı! Saklıhan Konakları'nda 34 dükkan satışa çıktı!

Beylikdüzü 'nde   inşaatı devam eden Saklıhan Konakları 'nda ki toplam 34 mağaza satışa çıktı. Projede yer verilen ticari birimler, 288 konutunun günlük yaşam ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenecekBeylikdüzü 'nde   inşaatı devam eden Saklıhan Konakları 'nda ki toplam 34 mağaza satışa çıktı. Projede yer verilen ticari birimler, 288 konutunun günlük yaşam ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenecek.  

Saklıhan İnşaat tarafından gerçekleştirilen projede yer alan işyeri amaçlı 34 mağazanın 170 metrekare ile 270 metrekare arası değişen kullanım alanlarına sahip olduğunu belirten Saklıhan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Günerhan, “Mağazalar, metrekaresi 6 bin TL 'den satışa sunuluyor. Ayrıca 1.000 metrekarelik ana mağaza alanı bulunuyor ” dedi.

12 bin metrekare yeşil alan
Proje hakkındaki detay bilgilere de değinen Günerhan, dört blokta 288 konut olarak planlanan projede alanların 140 metrekare ile 310 metrekare arasında değiştiğini kaydetti. Her bir bloğun ana girişinde 400 metrekarelik bir lobinin de olduğunu belirten Günerhan, 18 bin 600 metrekare arsa üzerinde gerçekleştirilen projede 12 bin metrekarenin yeşil alana ayrıldığını vurgğuladı. Günerhan, fiyatlar ve ödeme sistemi hakkında şöyle konuştu: “Aralık 2012 'de teslim edilecek olan Saklıhan Konakları 'nda dairelerin metrekare fiyatları, 2 bin 300 TL 'den başlıyor. Ev sahibi olmak isteyenler, yarısı peşin, kalanı 36 ay vade seçeneğinden de faydalanabiliyor. ”