Sami Kiresepi ve Rachel Araz Kemerburgaz'a taşındı!

Sami Kiresepi ve Rachel Araz Kemerburgaz'a taşındı!Sabah köşe yazarlarından Bülent Cankurt bugün kaleme aldığı yazısında Sami Kiresepi ve Rachel Araz'ın Kemerburgaz'daki yeni evlerini taşıdığını kaleme aldı. 


Sabah köşe yazarları Bülent Cankurt bugün kaleme aldığı "Emlakçıyı aradan çıkarmış" başlıklı yazısında Sami Kiresepi ve Rachel Araz'ın Kemerburgaz'a taşınmasını kaleme aldı. İşte Cankurt'un o yazısı...

Santa Farma İlaç Sanayi'nin patronu Sami Kiresepi, 10 yıl evli kaldığı Amerikalı Alexis Gulliver'den 2013'te boşanmıştı. Burcu Esmersoy ile evliliğin eşiğinden dönen Kiresepi, moda blogger'ı ve tasarımcı Rachel Araz ile Kasım 2016'da evlenmişti. Mutlu evliliklerini kızları Galia ve oğulları Lionel ile perçinleyen Kiresepi çifti, geçen ay Kemerburgaz'daki yeni yuvalarına taşındı.

Sami Kiresepi ve Rachel Araz Kemerburgaz

Youtebe'da dolaşırken, Rachel Araz'ın eski evlerini anlattığı bir videoya rastladım. İstinyePark'taki 250'şer metrekarelik 2 çatı dubleksini birleştirdikleri, 2 yıl oturdukları evlerini yarım saatlik videoda köşe bucak gezdirip detaylıca anlatmış. İnsan niye yarım saatlik video çekip eski evini tanıtır diye merak edip araştırınca Rachel Hanım'ın 'reklam' peşinde olduğunu anladım! Meğer bu evi 120 bin liradan kiraya çıkarmışlar. Evin bir an önce kiralanması için de Rachel Hanım, sosyal medyadan reklamını yapıyormuş. Sanırım Rachel Hanım, 'emlakçı' gibi görünmemek için evi kiraya vereceklerini söylemeye çekinmiş ve örtülü reklam yolunu seçmiş. Bravo vallahi, çok zekice!!!

Eşyaları eve sığmayan Rachel Araz, yeni evine taşındı!