Sample Park'ta bugün al yarın taşın!

Sample Park'ta bugün al yarın taşın! Sample Park'ta bugün al yarın taşın!

Firma: Rams Yapı

Proje: Sample Park

İstanbul’un günden güne değer kazanan gözde lokasyonu Ataşehir’in batısında ve yaşamın merkezinde herşeyiyle tamamlanmış, taşınmaya ve kullanıma hazır bir proje var. Sample Park'ta bugün al yarın taşın...


Yarın kendi evinize geçmek varken neden yıllarca bekleyesiniz ki… Bu durumda sizin yapmanız gereken şey çok basit. O da bugün Sample Park’ta teslimata özel fırsatlarla dairenizi almak, yarın eşyalarınızla birlikte evinize taşınmak. 


TESLİMATA ÖZEL %7 İNDİRİM AVANTAJIYLA YILLAR SONRA DEĞİL, HEMEN TESLİM!


Batı’nın Bi’tanesi Sample Park’ta anahtar teslimleri başladı, fırsatlar bitmedi! Sample Park’ta konut sahibi olmak isteyenlere anahtar teslime özel son dairelerde % İndirim fırsatı! Kampanya 31 Ocak’a kadar geçerli!

İçinde bulunduğumuz ocak ayında anahtar teslimleri gerçekleştirilecek bir  Rams Yapı  projesi olan ve 7 katlı 4 bloktaki 130 daireden birine sahip olanları, Sample Park’ta 4270 metre karelik bir alan üzerinde yükselen bir dünyada 7’den 70 herkesin ihtiyaçlarına cevap verecek avantajlarla dolu yepyeni bir yaşam bekliyor. Tırmanma duvarlarından mini golfa, çocuk yüzme havuzlarından basketbol sahasına, açık yüzme havuzundan fitness centera, saunadan cafeye ve bara, spa salonudan masaj odasına, oyun parkından sinemaya ve barbekü alanına kadar ihtiyaç duyabileceğiniz her şey.


Türkiye’nin en hızlı değer kazanan lokasyonu Ataşehir’in batısında E-5'e 2, Fatih Sultan Mehmet'e 3, Kadıköy-Kartal metro hattına 2, metrobüse 2, Medipol Hastanesi'ne ve Memorial Hastenesi'ne ise 5 dakikalık mesafede bulunan Sample Park; Yeditepe Üniversitesi, Okan Üniversitesi ve Doğuş Üniversitesi'ne ise yakın konumda.projeye sor