Sancaktepe Metrolife Sinpaş fiyatları!

Sancaktepe Metrolife Sinpaş fiyatları!


Firma: Sinpaş GYO

Proje: Metrolife


Sancaktepe Metrolife Sinpaş fiyatları 290 bin TL'den başlıyor. Sinpaş GYO imzası taşıyan Metrolife Evleri'nde yüzde 30'a varan lansman indirimi sağlanıyor...


Sinpaş Metrolife projesinde çok cazip indirim fırsatları ve ödeme seçenekleri de sunuluyor. Projede büyüklükleri 59 metrekare ile 205 metrekare arasında değişen 1+1’den 4+1’e kadar konut tipleri sunuluyor. Sinpaş Metrolife projesi İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de yer alıyor.
 
Metrolife Evleri, geniş teraslı ve bahçeli evleri, sağlık ve sporla iç içe bir yaşama imkan tanıyan bisiklet parkuru ve yürüyüş yolları, yemyeşil park alanı, her türlü ihtiyacın karşılanabileceği ve sevdiklerinizle sosyalleşeceğiniz 8 bin metrekarelik çarşı alanı ve meydanıyla, Sancaktepe’de ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor.
 
Metrolife projesinde, yansıma havuzları, çim amfi ve seyir terası, ateş kuyusu, çocuk oyun alanı, açık spor alanı, fitness merkezi, bisiklet ve yürüyüş parkuru gibi sosyal alanlar bulunuyor.
 

Sancaktepe Metrolife Sinpaş fiyatları!

Metrolife Sinpaş fiyatları minimum 290 bin TL'den başlıyor. Projede lansmana özel yüzde 10 indirim ve yüzde 20 peşin indirimi ile toplamda yüzde 30’ varan indirim imkanı sunuluyor.
 
Tel:444 1 440 
Web:  http://sinpasmetrolife.com 
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com 


projeye sor