03 / 07 / 2022

Metrolife Sinpaş lansman fiyatları!

Metrolife Sinpaş lansman fiyatları!

Firma: Sinpaş GYO

Proje: Metrolife

Metrolife Sinpaş lansman fiyatları 290 bin TL'den başlıyor. İstanbul Sancaktepe'de yükselecek Metrolife projesinde lansmana özel fırsatlar sunuluyor...1+1’den 4+1’e kadar değişen daire seçenekleri sunulan Metrolife projesi İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de hayata geçirildi. 
 

Metrolife Evleri, geniş teraslı ve bahçeli evleri, sağlık ve sporla iç içe bir yaşama imkan tanıyan bisiklet parkuru ve yürüyüş yolları, yemyeşil park alanı, her türlü ihtiyacın karşılanabileceği ve sevdiklerinizle sosyalleşeceğiniz 8 bin metrekarelik çarşı alanı ve meydanıyla, Sancaktepe’de ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor.
 

Metrolife projesinde, yansıma havuzları, çim amfi ve seyir terası, ateş kuyusu, çocuk oyun alanı, açık spor alanı, fitness merkezi, bisiklet ve yürüyüş parkuru gibi sosyal alanlar bulunuyor.
 

Sinpaş Metrolife projesinde çok cazip indirim fırsatları ve ödeme seçenekleri de sunuluyor. 59 metrekare ile 205 metrekare arasında değişiyor.

Metrolife Sinpaş lansman fiyatları!

Lansmana özel yüzde 10 indirim ve yüzde 20 peşin indirimi ile toplamda yüzde 30’ varan indirim imkanı sunulan Metrolife Sinpaş Evleri'nde fiyatlar 290 bin TL’den başlıyor.
 

Tel:444 1 440 
Web:  http://sinpasmetrolife.com 
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com 


projeye sor