Metrolife Sinpaş peşin fiyatları!

Metrolife Sinpaş peşin fiyatları!

Firma: Sinpaş GYO

Proje: Metrolife


Metrolife Sinpaş peşin fiyatları 290 bin TL'den başlıyor. Anadolu Yakası Sancaktepe'de hayata geçirilen Metrolife projesinde 1+1'den 4+1'e kadar konut tipleri sunuluyor...


Metrolife projesi Sinpaş GYO imzası taşıyor. İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de metronun yanı başında yükselen projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut alternatifleri bulunuyor. 

Metrolife Evleri'nde daire büyüklükleri 59 metrekare ile 205 metrekare arasında değişiyor. Lansman dönemine özel avantajların sunulduğu Metrolife projesinde fiyatlar 290 bin TL'den başlıyor.  

Sancaktepe Metrolife Evleri projesinde, yansıma havuzları, çim amfi ve seyir terası, ateş kuyusu, çocuk oyun alanı, açık spor alanı, fitness merkezi, bisiklet ve yürüyüş parkuru olanakları da olacak.   


Metrolife Sinpaş peşin fiyatları!

1+1 daireler peşin 290 bin TL 
2+1 daireler peşin 465 bin TL 
3+1 daireler peşin 622 bin TL'den başlıyor.  
 

Metrolife Evleri, geniş teraslı ve bahçeli evleri, sağlık ve sporla iç içe bir yaşama imkan tanıyan bisiklet parkuru ve yürüyüş yolları, yemyeşil park alanı, her türlü ihtiyacın karşılanabileceği ve sevdiklerinizle sosyalleşeceğiniz 8 bin metrekarelik çarşı alanı ve meydanıyla, Sancaktepe’de ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor.      


Tel:444 1 440   
Web: http://sinpasmetrolife.com
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com 


projeye sor