Şanlıurfa Kural Grup Yolu tamamlandı!

Şanlıurfa Kural Grup Yolu tamamlandı!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Birecik ilçesine bağlı Kural (Asman) kırsal mahallesinde yeni tamamlanan grup yolunu inceleyerek, bölge mahalleleri için hayırlı olması temennisinde bulundu.Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Birecik ilçesine bağlı Kural (Asman) kırsal mahallesinde yeni tamamlanan grup yolunu inceleyerek, bölge mahalleleri için hayırlı olması temennisinde bulundu.


Şanlıurfa Büyükşehir ve Birecik İlçe Belediye Meclis üyeleri ile birlikte grup yolunu inceleyen Başkan Çiftçi, Kural mahalle muhtarı ve Kural sakinleriyle bir araya geldi. Yol asfalt çalışmasından dolayı Kural sakinleri Başkan Çiftçi'ye teşekkür ederken, Başkan Çiftçi grup yolunun yöre halkına hayırlı olmasını diledi.


Birecik ilçesine bağlı Asman, Haydar Ahmet, Birecik Damlıca, Böğürtlen, Türkmen, Yeni Akpınar ve  Bozova ilçesine bağlı Damlıca ile Suruç ilçesine Daban kırsal mahallelerini birbirine bağlayan 35 km'lik Kural grup yolu Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinde Kırsal Hizmetler Dairesi Ekipleri tarafından 1. kat asfaltı tamamlandı.


 Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi