Sarıyer Park projesinde Mayıs'ta temel atılıyor

Sarıyer Park projesinde Mayıs'ta temel atılıyor Sarıyer Park projesinde Mayıs'ta temel atılıyor

İstanbul'da yeşil ve mavinin buluştuğu, aynı zamanda şehre de yakın olan 24 dubleks daireden oluşan Sarıyer Park Projesi'nin temeli, Mayıs'ta atılıyor.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

İstanbul'da doğal yaşamın içinde, yeşilin maviyle kucaklaştığı, aynı zamanda da şehir merkezine yakın ve ulaşımı kolay bir proje. Böyle bir proje hayal mi sizce veya böyle bir ev almak çok mu zor. Sarıyer'de, evlerin tamamının geniş bir açıyla Boğaz ve bozulmamış yemyeşil doğa manzarasına hâkim olduğu Sarıyer Park Evleri'nin temeli Mayıs ayında atılıyor. Mayıs ayının ilk haftasında gerçekleştirilecek lansmanla görücüye çıkacak olan Sarıyer Park, çok özel indirimli fiyatlarla satışa çıkarılacak. Sarıyer Park, 200 metrekare ile 240 metrekare arasında değişen, 12'si bahçe, 12'si çatı olmak üzere toplam 24 dubleks konuttan oluşan Sarıyer Park'ta, evinizi kendi zevkinize göre tasarlamanız mümkün. Bölgede hayata geçirilen 4.100 metre uzunluğundaki Sarıyer-Çayırbaşı tünel karayolu Mayıs 2009'da tamamlanacak.

Merkezi ve sakin

Ayrıca 3. köprünün, İstanbul'un kuzeyinde Sarıyer ilçesi sınırları içerisinde Avrupa yakasına bağlanmasıyla giderek daha da merkezileşecek olan Sarıyer'de konumlanan Sarıyer Park; merkeze, sahile, alışveriş merkezi ve çarşıya sadece bir dakikalık mesafede... Şehir merkezinde ama şehirden uzakta, güvenli ve rahat bir yaşam isteyenlerin tek adresi Sarıyer Park'a, Propa İnşaat'ın 0212 347 02 89 numaralı telefonundan veya www.sariyerpark.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.


(Yenişafak)

pus