Sarphan Finans Park, Türkiye'yi 1 numaraya taşıdı!

Sarphan Finans Park, Türkiye'yi 1 numaraya taşıdı!

"Kıtalararası Gayrimenkul Ödülleri" finalinde yarıştığı birbirinden iddialı projeleri geride bırakarak dünyanın en iyi gayrimenkul projesi ilan edilen Sarphan Finans Park, başarısını 23 Aralıkta satış ofisinde düzenlenen basın toplantısıyla duyurdu

12 Aralık'ta Londra'da düzenlenen "Kıtalararası Gayrimenkul Ödülleri" finalinde yarıştığı birbirinden iddialı projeleri geride bırakarak dünyanın en iyi gayrimenkul projesi ilan edilen Sarphan Finans Park, başarısını 23 Aralıkta satış ofisinde düzenlenen basın toplantısıyla duyurdu.

Prestijli projelere imza atarak sektörünün öncü kuruluşları arasında yerini sağlamlaştıran Sarp Group,  TOKİ  iştirakleri Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat (EPP) işbirliğiyle inşa ettiği Sarphan Finans Park projesiyle dünyanın en önemli gayrimenkul ödülünü kucakladı.

12 Aralık tarihinde Londra'da düzenlenen "Kıtalararası Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Mimarisi" finalinde birbirinden iddialı projelerle yarışan Sarphan Finans Park, seçici kurul tarafından dünyanın bir numaralı gayrimenkul projesi ilan edildi. 23 Aralık Cuma günü gerçekleşen basın toplantısında ödülün detaylarını paylaşan Sarp Group yetkilileri, bu başarının Türkiyenin başarısı olduğunun altını çizdi.

Gerçekleşen toplantıda ödül ile ilgili görüşlerini ifade eden Sarp Group İnşaat Genel Koordinatörü Vekalet Kaba, Türkiye'nin inşaat alanında dünya devleriyle yarışır hale geldiğini ve aldıkları ödülden dolayı duydukları mutluluğu belirtti. 

Ödüle doymuyor

2011 Eylül ayında Avrupa'nın gayrimenkul Oscar'ı olarak nitelendirilen "Avrupa Gayrimenkul Ödülleri"nde Karma Kullanım Kategorisi 5 Yıldızlı Proje ödülünü kazanan Sarphan Finans Park'ın kazandığı yeni ödül, Avrupa kıtasından sonra kıtalararası ölçekte de projenin önemini ve büyüklüğünü tescil anlamı taşıyor.

Konfor ve yaşam standartları 5 yıldızlı

Standartları zirveye taşıyan mimarlık harikası Sarphan Finans Park bünyesinde 54 katlı, kat bahçeli ve her türlü konforu içeren Sarphan Finans Park Residence, İstanbul Anadolu Yakası'nın 5 yıldızlı en lüks oteli Sarphan Finans Park Otel ve Türkiye'nin yeni finans merkezinin tam kalbinde, 5 yıldızlı ofis konforuna sahip Sarphan Finans Park Ofis yer alıyor.

Sarphan Finans Park'ta; 40 metrekare stüdyolar, 62-65 metrekare 1+1'ler, 98-139 metrekare 2+1'ler ve118-173 metrekare 3+1'ler yer alıyor. Projede stüdyo konutların fiyatları 245 bin TL ile 290 bin TL, 1 oda 1 salon konutların fiyatları 320 bin TL ile 575 bin TL, 2 oda 1 salon konutların fiyatları 585 bin TL ile 840 bin TL, 3 oda 1 salon ise 770 bin TL ile 1 milyon 200 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

www.sarpgroup.com.tr
http://sarphanfinanspark.com/

444 47 33


Zeynep Karabag/Emlakkulisi.com