09 / 12 / 2022

Scooterlarda bu fiyat kaçmaz! Elinizi çabuk tutun! İşte Honda Dio’nun 9 Eylül 2022 fiyat listesi…

Scooterlarda bu fiyat kaçmaz! Elinizi çabuk tutun! İşte Honda Dio’nun 9 Eylül 2022 fiyat listesi…

Japon motosiklet devi Honda’nın en çok tutulan scooter modeli olan Dio’nun eylül ayı fiyatı belli oldu. İşte, Honda Dio’nun 9 Eylül 2022 fiyat listesi…Scooterlarda bu fiyat kaçmaz! Elinizi çabuk tutun! İşte Honda Dio’nun 9 Eylül 2022 fiyat listesi…

Kullanımı kolaylaştıran hafif gövdesi, dengeli sürüşü garanti eden geniş jantları ve tasarruflu yakıt tüketimi ile Honda Dio, şehrin keyfini çıkarmanızı sağlayacak. Hem önde hem de arkada kullanılan 14 inç boyutundaki jantlar ile Honda Dio, dengeli bir sürüş deneyimi sunuyor.

Yalnızca 96 kg ağırlığa sahip olması sayesinde Honda Dio’yu kolayca yolda tutabilirsiniz. Honda Dio, hafifliğiyle ilk kez motosiklet kullanacak olanlar için vazgeçilmez oluyor.

Uzun süre oturabileceğiniz şekilde dizayn edilen sele ve ayağınızı koyabilmeniz için tasarlanan geniş alan ile Honda Dio, hem konforlu hem de ergonomik oturma pozisyonu ve sürüş imkanı sağlıyor.

Düşük ağırlığı, CVT şanzıman teknolojisi ve verimli motoru ile Honda Dio, şaşırtıcı derecede düşük yakıt tüketimiyle cebinizi de koruyor.

Honda mühendisliği ile imal edilen Dio, yıllarca kullanabileceğiniz kadar dayanıklı ve uzun ömürlü yol arkadaşınız olmak için bekliyor.

Peki Honda Dio’nun teknik özellikleri neler? İşte, Honda Dio’nun teknik özellikleri ve fiyat listesi…
Geri Dön