28 / 09 / 2022

Seat’tan SUV modellerine özel fiyat! İşte 23 Eylül 2022 fiyat listesi...

Seat’tan SUV modellerine özel fiyat! İşte 23 Eylül 2022 fiyat listesi...

Avrupa’nın en büyük otomobil üreticilerinden olan Seat’nın en yeni orta segment SUV modeli Ateca'nın eylül ayı fiyatı yayımlandı. İşte, Seat Ateca’nın 23 Eylül 2022 fiyat listesi…Seat’tan SUV modellerine özel fiyat! İşte 23 Eylül 2022 fiyat listesi...

Seat tarafından 2016 yılından beridir satışta olan bir orta segment crossover SUV modeli olan Tarraco, daha büyük bir ön ızgara, ön-arka Full LED farlar ve çekici detaylarıyla sunuluyor.

Metalik görünümlü yan etekler sayesinde daha cesur bir görünüm kazanan Seat Ateca, esnekliği ve özgürlüğüyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Ahşap yüzeyli kapı panelleri ve orta konsolu sayesinde premium malzeme kalitesiyle Ateca, kablosuz hale gelen Full Link teknolojisi ile akıllı telefonunuzu bilgi ve eğlence ekranına aktarırken kolayca şarj etmenize olanak sağlıyor.

Seat Ateca’nın dinamik sinyallere sahip Full LED arka farlar güvenliği şık bir şekilde tamamlarken, Acil Durum Asistanı, Çarpışma Öncesi Asistanı, Adaptif Hız Sabitleyici, Ön ve Yan Bölge Asistanı gibi pek çok güvenlik özelliği sunuyor.

Peki Seat Ateca'nın teknik özellikleri neler? İşte, Seat Ateca'nın teknik özellikleri ve 23 Eylül 2022 fiyat listesi…
Geri Dön