Seba Office Kağıthane fiyat!

Seba Office Kağıthane fiyat! Seba Office Kağıthane fiyat!

Firma: Seba İnşaat

Proje: Seba Office Boulevard

Seba Office Boulevard projesinin teslim tarihi 2017 yılının Mayıs ayı olarak belirlendi. Seba Office Kağıthane fiyat listesi ofislerin konumları ve büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor.Lansmana özel indirimler yapılan Seba Office Kağıthane fiyat bilgisi haberimizin devamında yer alıyor. 66 bin 750 metrekaresi satılabilir alan olarak tasarlanan proje 24 bin 621 metrekare alan üzerine yayılıyor. 


Seba Office Boulevard projesi TEM Otoyolu ve E-5 gibi ana bağlantı yollarına yakın konumda yükseliyor.  Seba İnşaat  imzası ile hayata geçirilen projede 188 tane ofis, 13 tane dükkan ve 3 tane restoran bulunuyor.


Seba Office projesi İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane'ye bağlı Cendere'de yer alıyor. Proje Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 10 kilometre, İstanbul Çevre Yolu'na 6 kilometre, Boğaziçi Köprüsü'ne 14 kilometre, Kemerburgaz'a 5,5 kilometre uzaklıkta konumlanıyor. 


Seba Office Kağıthane fiyat listesine göre projedeki dükkanların metrekare fiyatı 5 bin dolar, ofislerin ise 3 bin 250 dolardan başlıyor. 


Kağıthane Seba Office iletişim

Telefon: 0212 323 03 03

Web: http://www.sebainsaat.com.tr/

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor