Şekerbank 60 ilde 645 gayrimenkulünü 19 Mart'ta satışa çıkarıyor!

Şekerbank 60 ilde 645 gayrimenkulünü 19 Mart'ta satışa çıkarıyor!Şekerbank ihtiyaç fazlası gayrimenkullerini Eskidji aracılığıyla 19 Mart 2015 tarihinde Perşembe günü açık artırma ile satışa çıkarıyor. Söz konusu gayrimenkullerin fiyatları 400 TL'den başlangıç gösteriyor.


Şekerbank yeni girişlerle ihtiyaç fazlası gayrimenkullerini Eskidji Müzayedecilik Ticaret İthalat ve İhracat Anonim Şirketi tarafından düzenlenecek müzayedede açık artırma yöntemiyle  satışa sunacak.


Müzayede, 19 Mart 2015 Perşembe günü saat 14:00’da ESKİDJİ Yenibosna adresi ve www.eskidji.com web adreslerinde yapılacak. Peyler, müzayede sırasında açık artırma yöntemiyle alınacak.


Müzayede kapsamında toplam 60 ilde 645 gayrimenkul satışa çıkacak. Gayrimenkuller; Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Artvin, Balıkesir, Batman, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Hatay, Gümüşhane, Isparta, Iğdır, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Manisa, Mardin, Malatya, Mersin, Muğla, Muş, Ordu, Osmaniye, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Rize, Tekirdağ, Trabzon, Tokat, Uşak, Yalova, Yozgat ve Zonguldak'ta yer alıyor.  


KDV'siz dilenirse Şekerbank kredisi ile ödemelerin yapıldığı gayrimenkullerin arasında konutlar, işyerleri ve arsalar yer alıyor. En ucuz gayrimenkul 400 TL ile  İzmir  Bergama'daki tarla. en pahalı gayrimenkul ise Bursa Yenişehir'de yer alan  5.841 metrekare alandaki depo, lojman ve tarla olarak belirlendi. Toplam bedeli ise 5 milyon 900 bin TL olarak belirlendi. 


Gayrimenkuller arasında konutlar, işyerleri, arsalar ve fabrikalar yer alıyor. Satışlar peşin yapılacak. Muhammen bedeli 100 bin TL'ye kadar olanlar için 1.000 TL, 100 bin 1 TL ile 500 bin TL arası olanları için 5 bin TL, muhammen bedeli 500 bin 1 TL ile 1 milyon TL arası olanları için 10 bin TL ve 1 milyon 1 TL üzerindekiler için 50 bin TL nakit teminat yatırılarak toplantıya girilebiliniyor. 


İhale ilanı için tıklayın


Kübra GENÇ/Emlakkulisi.com