Selendi Gençlik Merkezi için ilk kazma vuruldu!

 Selendi Gençlik Merkezi için ilk kazma vuruldu! Selendi Gençlik Merkezi için ilk kazma vuruldu!

Yatırımlarına hız kesmeden devam edenManisa Büyükşehir Belediyesi'nin Selendi'ye kazandıracağı Gençlik Merkezi için ilk kazma vuruldu

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!


Selendi’nin önemli ihtiyaçlarından birinin daha karşılanacağını belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Yüklenici firmaya yer teslimi yapılmasının ardından ilk kazma vuruldu ve inşaat çalışmalarına başlandı. Selendi Gençlik Merkezi ilçedeki gençlere hitap edecek. Selendili gençlerimiz kültürel ve sosyal anlamda büyük değişim yaşayacak” dedi.

Manisa’da gençlerin daha iyi ortamlarda eğitim alabilmelerini sağlamak amacıyla il genelinde bir bir projelerini hayata geçiren Manisa Büyükşehir Belediyesi, bu kapsamda Selendi’de de önemli bir projenin startını verdi. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Selendi’ye kazandırılacak olan Gençlik Merkezi için ilk kazma vuruldu ve inşaat çalışmalarına başlandı. 

Selendi’de Kültürel ve Sosyal Anlamda Büyük Adım

Gençlerin kendilerini geliştirmesi ve çağa ayak uydurmaları amacıyla her türlü hizmetin merkezde yer alacağını belirten Başkan Ergün, “Selendi Gençlik Merkezi’nin inşaat çalışmalarına başlandı. Gençlerimiz kültürel ve sosyal anlamda büyük değişim yaşayacak. Modern bir gençlik merkezini ilçeye kazandıracak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sinemasından, el sanatları atölyesine, gelişmiş dersliklerde alınacak eğitimlerine kadar her şeyin yer alacağı merkezimiz şimdiden Selendimize hayırlı olsun” diye konuştu.
Manisa Büyükşehir Belediyesi


pus