09 / 08 / 2022

Selenium Park Metaverse dünyasında: Tek tapu çift mülkiyet!

Selenium Park Metaverse dünyasında: Tek tapu çift mülkiyet!

Gayrimenkul sektöründe 55. yılını kutlamak için hazırlanan, kaliteli ve konforlu yaşam alanlarının markası olan Aşçıoğlu, yeni projesi Selenium Park’ı Metaverse dünyasına taşıdı ve bir ilke imza attı. Böylelikle Selenium Park projesi, artık Metaverse dünyasında da yükselecek. Benzersiz Konum ve Geniş Sosyal Donatılar

Selenium Park,  Marmaray  Kazlıçeşme durağına olan yürüme mesafesinin yanı sıra Avrasya Tüneli ve D-100 karayoluna yakınlığı ile benzersiz bir lokasyonda yükseliyor. Selenium Park projesine, yürüme mesafesinde 4 hastane ve 3 üniversite yer alıyor. Tarihi yarımada ve boğaz hattına kolay ulaşım imkânı sunan Kabataş-Bağcılar Tramvayı ve projelendirilen Sirkeci-Kazlıçeşme raylı sistem hattı da Selenium Park’ın değer sunuyor. 

Selenium Park Metaverse dünyasında: Tek tapu çift mülkiyet!

Araç erişimine tamamen kapalı peyzaj mimarisi ile dizayn edilen Selenium Park projesinde, gün ışığı alan kapalı havuz, özel sinema odası, fitness, sauna, buhar odası, Türk hamamı, masaj odası, kapalı çocuk oyun odası, açık çocuk oyun alanı, yürüyüş ve koşu parkurları gibi geniş sosyal alanlar bulunuyor.

Web: http://www.ascioglu.com/seleniumpark/

Selenium Park satışta! Yeni proje!