Sembol İstanbul Projesi hızla yükseliyor!

Sembol İstanbul Projesi hızla yükseliyor!

Proje birbirinden farklı tiplerde 1+0,1-1-1,2-1-1,3+1 olmak üzere residence daire tipleri sunmaktadır. A ve B bloklarda residence dairelere, C blokta ise ofis ve home ofislere yer veren konsepti ile iş ve yaşam dünyasını bir araya getiriyor.Karden İnşaat Aş. tarafından Beylikdüzü - Bahçeşehir Tem bağlantı yolu üzerinde hayata geçirilen Sembol İstanbul projesinin inşaatı hızla devam ediyor.


2 residence, 1 busidence ve 1 alışveriş merkezinden oluşan karma konsepte sahip proje toplamda 1066 daire, 554 ofis ve 44 dükkandan oluşmaktadır. Çamoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan projede kullanılan tüm malzemelerin niteliğinden, işçiliğine kadar her aşamasında kaliteden ödün vermeden son derece titiz bir çalışma yapılmıştır. 

Proje birbirinden farklı tiplerde 1+0,1-1-1,2-1-1,3+1 olmak üzere residence daire tipleri sunmaktadır. A ve B bloklarda residence dairelere, C blokta ise ofis ve home ofislere yer veren konsepti ile iş ve yaşam dünyasını bir araya getiriyor. 


Sembol İstanbul, günlük ihtiyaca hizmet verebilecek 17.000 m21ik kiralanabilir ticari alanları ile her türlü talebe cevap verebilecek bir konsept sunuyor. 


Büyükçekmece Gazetesi