Sembol İstanbul'da teslimler başlıyor!

Sembol İstanbul'da teslimler başlıyor! Sembol İstanbul'da teslimler başlıyor!

Farklı mimarisi ve karma konsepti ile Avrupa’nın en iyi karma projesi Sembol İstanbul A ve B bloklarda konut sahiplerine 20 mayıs itibari ile tapularını teslim ediyor.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!


Karden İnşaat tarafından edilen iş ve residence hizmetini birleştiren Busidence konseptine sahip Sembol İstanbul , 20 mayıs itibari ile tapu teslimlerine başlıyor.


Farklı mimarisi ve karma konsepti ile Avrupa’nın en iyi karma projesi Sembol İstanbul  A ve B bloklarda konut sahiplerine 20 mayıs itibari ile tapularını teslim ediyor. Satışları tamamen tamamlanan bloklarda oturumlar Temmuz ayı itibari ile hayata geçecek.


44 mağazalık çarşısıyla konut ve ofis sahiplerinin tüm ihtiyaçlarını projenin içerisinde karşılayabileceği bir mekana da ev sahipliği yapan Sembol İstanbul, ünlü markalarla sözleşmelerini imzalamaya başladı… Marketten oto yıkamaya kadar her hizmetin titizlikle planlandlandığı çarşı Temmuz ayı itibari ile himet vermeye başlayacak. 


Yüzde 15 Peşin , Hemen Teslim


Satışların yüzde 50 si tamamlanan C blokta kalan daireler için metrekare fiyat aralıkları 4.000 – 5.500 TL arasında  değişiyor. Yüzde 1 KDV imkânı ile satışa sunulan dairelerin tapuların hemen teslim ediliyor. 


Projede , Açık – kapalı yüzme havuzları, fitness, plates, oyun ve hobi odaları, spa ve masaj salonları, Türk hamamı, Fin hamamı, cafeler, çocuk oyun alanları, tenis kortları, futbol ve basket sahaları, yürüyüş ve koşu parkurları bulunan Sembol İstanbul, geniş bir alanda konumlanan sosyal tesisleri ile hizmet veriyor. 


Residence hizmetlerinin eksiksiz sunulduğu Sembol İstanbul’ da, resepsiyon hizmetlerinden temizlik hizmetlerine, güvenlik hizmetlerinden organizasyon hizmetlerine, danışmanlık hizmetlerinden seyahat hizmetlerine kadar eksiksiz hizmet anlayışı ile konut sahiplerinin her türlü ihyitacını kolayca karşılayabileceği olanaklar sunuluyor. 


Cazip Ulaşım


Sembol İstanbul, Beylikdüzü – Bahçeşehir tem bağlantı yolu üzerinde E-5 karayoluna 800 m, havaalanına 12 km, deniz otobüslerine 4 km, Tüyap Fuar merkezine 3 km uzaklıkta olma avantajının yanı sıra mimarisi ve ayrıcalıklı yaşam anlayışı ile dikkatleri üzerine çekiyor.Web: www.sembolistanbul.com 

Telefon: 444 61 10Bu haber Vatan Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;Karden İnşaat'ın iş ve residence hizmetini birleştiren Busidence konseptine sahip Sembol İstanbul projesinde tapu teslimleri başladı. 


Vatan


pus