SerVilla'dan metrekaresi 650 TL'ye hazır villa!

SerVilla'dan metrekaresi 650 TL'ye hazır villa!Yurtdışında 50 yıldır uygulanan çelik villaların ülkemizde son 3 yıldır ciddi anlamda değer kazandığını ifade eden şirket ortaklarından Mimar İdris YAĞMAHAN, piyasadaki prefabrik yapılar ile kıyaslamamaları gerektiğinin altını çizdi<Istanbul'da Depreme dayanıklı 45 günde anahtar teslim "hafif" çelik villalar yapan SerVilla Çelik Villa, çelik villa yapan firma sayısının gün geçtikçe arttığını fakat "hafif çelik villa" yapan Türkiye'deki ilk firmalardan olduklarını ve profesyonel kadrosuyla işi zamanında ve 5 yıl işçilik, 150 yıl sistemle garantili olarak yaptıklarını belirtti.

Yurtdışında 50 yıldır uygulanan çelik villaların ülkemizde son 3 yıldır ciddi anlamda değer kazandığını ifade eden şirket ortaklarından Mimar İdris YAĞMAHAN, piyasadaki prefabrik yapılar ile kıyaslamamaları gerektiğinin altını çizdi.

Çelik villaların, çelik ev fiyatlarının piyasada "kutu profille, hadde çelik ile de yapıldığı" günümüzde fiyatların firmalara göre değişkenlik gösterdiğini, "Mobilyanı Al Yerleş" şeklindeki anahtar teslimde m2 birim fiyatların 650 TL ile 860 TL arasında olduğunu ifade etti.

www.villamodelleri.com adresinde 150´ye yakın çelik villa modellerini ve çelik villa fiyatlarını müşterilerin bilgisine sunan SerVilla Çelik Villa, çelik villa modellerinin internet sitelerindekilerle sınırlı olmadığını, diğer villa modellerini ofislerinde müşterilerinin beğenisine sunduklarını söyledi. Ayrıca SerVilla Çelik Villa, çelik villa konusunda yurtiçinde ve yurtdışında bayilik vermektedir.

www.servilla.net

216 639 15 81 - 82