Sevim Residence´ta 350 bin TL´ye! Hemen teslim!

Sevim Residence´ta 350 bin TL´ye! Hemen teslim!

10 katlı tek blokta 22 konut ve 2 adet dükkandan meydana gelen Sevim Residence´ta `hemen teslim´ dairelerin fiyatları 350 bin TLYen Yapı´nın Ataşehir´deki Sevim Residence projesinde 190 metrekarelik 4+2 dublekslerin satışı sürüyor. Bu daireler 350 bin TL´ye satılıyor. Müşteriler diledikleri bankadan konut kredisi kullanabiliyor.

Toplam 1.980 metrekare alana kurulan Sevim Residence projesi 10 katlı tek blokta 22 konut ve 2 adet dükkandan meydana geliyor.

2008 yılının Haziran ayında inşaatına başlanan Sevim Residence projesinin yapımı geçtiğimiz yıl tamamlandı. 
Sevim Residence Havaalanı'na 15 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Her konutta klimanın yer aldığı Sevim Residence'ta; yüzme havuzu, basketbol sahası, fitness salonu, cep sineması, yönetim salonu, kapalı ve açık otopark, kameralı güvenlik sistemi, çocuk oyun parkı, toplantı salonu, botanik bahçe, rekreasyon alanları yer alıyor.

0216 444 2 936
www.yenyapi.com

Nagihan ARAT/Emlakkulisi.com

YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.