15 / 08 / 2022

Sianji Residence’dan konut kampanyasına destek!

Sianji Residence’dan konut kampanyasına destek!

“İster yaşa ister kirala” konseptiyle Bodrum konut satışında yeni bir dönem başlatan Sianji Residence’da Sianji Residence’da yüzde 20 indirim fırsatına ek Euro 4.75 olarak sabitlendi.
Türkiye’nin en eski turizm kuruluşlarından Sianji Group tarafından Bodrum’un gözde mekanı Gümüşlük’te inşa edilen Sianji Residence, yazlık evlere yatırım değeri kazandıran “İster yaşa ister kirala” konseptiyle Bodrum’da yeni bir dönem de başlattı. Kos ve Kalimnos manzaralı ya da havuz manzaralı residence ve dubleks villalardan oluşan, 25 milyon Euro yatırım bedelli Sianji Residence’da yüzde 8 Euro bazlı kira garantisiyle Bodrum’a gidilmediğinde dahi projeden kazanılıyor. 

Evlerin amortisman süresinin 30 yıla vardığı Bodrum’da, sadece 13 yılda kendisini amorti etmesiyle dikkat çeken SianjiResidence’ta, yüzde 20’ye varan cazip indirim kampanyasına ek Euro 4.75 olarak sabitlendi. Euro’nun 5.50 olduğu bugünlerde önemli yaklaşık yüzde 20 oranında kuru düşüren Sianji Residence’da, tamamı deniz veya havuz manzaralı 2 o da 1 salon ve 3 oda 1 salon residence ya da dubleks villalar bulunuyor. 340 bin Euro’dan başlayan residence ve villaların büyüklükleri 101 metrekare ile 260 metrekare arasında değişiyor. Tüm konutlarda; kartlı kapı sistemi, ankastre beyaz eşya, klima sistemi, LCD TV, tamamı lüks malzemelerle döşenmişson sistem mutfak, jakuzi ve duşakabin, elektrikli küçük ev aletleri, mobilyalar ve bahçe mobilyaları gibi her detay ,mevcut.

 

Sianji Residence’dan konut kampanyasına destek!

 

Ödüllü Sianji Well-Being Resort’ten yararlanın 

Sianji Residence’ın en büyük avantajlarından biri ise Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards tarafından wellness alanında 3 defa aldığı 7 yıldız ödülüyle taçlandırılan Sianji Well-Being Resort’ten ücretsiz kullanım hakkı tanıması. Türkiye’nin ilk well-being ve healing konseptine sahip dünyaca ünlü birçok ismi ağırlayan Sianji Well-Being Resort, bugüne kadar Türkiye’nin ve Avrupa’nın En İyi Spa ve Wellness Oteli, Türkiye’nin En Lüks Oteli, Yedi Yıldızlı Servis Kalitesi Ödülü, Türkiye’nin ve Avrupa’nın En İyi BeachResort’ü gibi uluslararası alanda 24 farklı ödülün de sahibi oldu. Yılın 12 ayı, ömür boyu 5 yıldızın üstünde bir konforun sunulduğu Sianji Residence’ı tercih edenler, aynı zamanda Sianji Well-Being Resort’ün sağlıklı yaşam merkezini ve SPA’sını ücretsiz kullanabildikleri gibi otelin bellboy, housekeeping gibi hizmetlerinden de yararlanıyor.
 

Web: http://www.sianjiresidences.com/