Siemens'ten mutfağını yenilemek istiyenlere ankastre Domino Serisi

Siemens'ten mutfağını yenilemek istiyenlere ankastre Domino SerisiAnkastre kavramını Türkiye'ye taşıyan Siemens, ankastre Domino Serisini mutfağını yenilemek isteyenlerin dikkatine ve beğenisine sunuyor.


Siemens Ev Aletleri bir çok farklı fonksiyonu (ızgara, fritöz, barbekü, WOK'lu ocak, gazlı ve elektrikli ocak fonksiyonları) birlikte sunan ankastre Domino Serisiyle her türlü ihtiyaca kolayca çözüm sunan geleceğin pişirme sistemini tüketicinin beğenisine sunuyor. İster yan yana ve istenilen kombinasyonda, isterseniz ayrı ayrı monte edilen Domino Serisi, fonksiyonellikle şıklığı gündelik yaşamı kolaylaştıran bir çözüm halinde bir araya getiriyor.

 

ET 513501E model Domino Serisi büyük çelik kızartma kazanlı ankastre fritözün, 100-190 derece arası kademesiz ısı ayarlama özelliği katlanabilir saplı kızartma sepeti ve yağ boşaltma musluğu bulunuyor. Fabrika çıkışı doğal gaz ayarlı olan WOK' lu ocak, hem son derece güçlü bir ateşe hem de gaz emniyeti özeliklerine sahip.

 

Serinin diğer bir ürünü olan ER512502E Domino Serisi gazlı ocak'ta cam seramik yüzeye entegre edilmiş 1'i güçlü, diğeri normal kademede çalıştırılabilen 2 ocak gözü bulunuyor. Her iki ocak gözünde bulunan gaz emniyeti özelliği ise rüzgarın ocak ateşini söndürmesi gibi durumlarda gaz sızıntısını önleyerek evinizde maksimum güvenlik sağlıyor.

 

ET512502E Domino Serisi elektrikli ocakta ise 1 çifti halkalı, diğeri yıldırım hızlı 2 elektrikli ocak gözü bulunuyor. Ocağın 2'li atıl ısı göstergesi sayesinde hangi ocak gözünün halen sıcak olduğunu rahatlıkla anlayabiliyor ve isterseniz bu ısıyı yemeklerinizi ısıtmak veya sıcak tutmak için kullanabiliyorsunuz.

 

ET510501E Domino Serisi barbekü, döküm ızgara teli üzerindeki geniş alanıyla en geniş aileler ve en kalabalık misafirler için bile yeterli. İki adet birbirinden ayrı ayarlanabilir bağımsız rezistansı bulunan barbeküyü, arzunuza göre lava taşı ya da suyla kullanılabilirsiniz. Çelik ızgara küveti bulunan ocağın yağ tahliye musluğu da ızgaranın en sıkıntı yaratan kullanım temizlik işini çok kolaylaştırıyor.

 

 

Siemens Çağrı Merkezi: 444 66 88                          

www.siemensevaletleri.com