Sinan Akçıl'a haciz şoku!

Sinan Akçıl'a haciz şoku! Sinan Akçıl'a haciz şoku!

Ebru Şallı, borcunu geri ödemediğini iddia ettiği ve 2016 yılında ayrıldığı 3 yıllık aşkı Sinan Akçıl ile ilgili hukuki işlem başlattı. Müzisyen, 42 yaşındaki sunucuya olan 230 bin TL’lik borcunu ödemediği takdirde haciz işlemi başlayacak.Şimdilerde ikisi de başka hayatlar yaşayan Ebru Şallı ve Sinan Akçıl, karşı karşıya geldi. Takvim'de yer alan habere göre; Şallı'nın; 2013 ile 2016 yılları arasında aşk yaşadığı Akçıl için o dönem kredi çektiği iddia edilmişti. Hatta Sinan Akçıl, Şallı'ya kredi çektirdiği haberlerini "Bana iftira atıyorlar" diyerek kesin bir dille yalanlamıştı.

ALTI SENET YAPMIŞLAR!

Ancak Ebru Şallı, kendisine borcunu ödemediğini belirttiği eski aşkı için Ocak ayında hukuki işlem başlattı. Şallı'nın borcuna karşılık Sinan Akçıl'dan 6 senet aldığı da protokolde ifade edildi. İstanbul İcra Müdürlüğü'nde 230 bin TL'lik icra takibine başlayan Şallı, Akçıl'ın borcunu ödememesi halinde haciz işlemlerini başlatacak.

Akçıl, o dönem çıkan "Sinan, Ebru'ya kredi çektirdi. Bu parayla yeni klip çekti" haberlerini ''iftira'' diyerek yalanlamıştı.

Akçıl'la 3 yıllık aşkı 2016'da sona eren Şallı'nın şimdilerde işadamı Uğur Akkuş ile mutlu bir evliliği var.