Sinpaş Gökorman ile müstakil ev konforu!

 Sinpaş Gökorman ile müstakil ev konforu! Sinpaş Gökorman ile müstakil ev konforu!

Firma: Sinpaş GYO

Sinpaş’ın özel tasarlanan projesi Gökorman şeffaf oda konutlarıyla dikkat çekiyor. 426 konut bulunan Gökorman'da duvarlar yerine şık cam panellerle bölünen odalarıyla dört mevsim Çekmeköy Ormanı manzarası izlenebiliyor. Sinpaş Gökorman projesiyle ev sahibi olmak isteyenleri Çekmeköy Ormanı manzarasıyla buluşturuyor. Proje 11 bin 263 metrekare alan üzerinde, oksijen üreten, nefes alan, yaşayan, geleceğin mimari anlayışına göre tasarlandı.

Sinpaş’ın Anadolu Yakası’nda hayata geçirilen Gökorman, Şile yolu üzerinde, Çekmeköy Ormanı’nın karşısında Ümraniye bölgesinde inşa ediliyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri bulunuyor. 2020'de teslim edilecek olan projede yer alan konutların büyüklükleri 48 ve 205 metrekare arasında değişiyor.

Gökormanda farklı tasarım özelliklerinden biri olan şeffaf oda ile duvarlar yerine şık cam panellerle bölünen odaları sayesinde dört mevsim muhteşem Çekmeköy Ormanı manzarası izlenebiliyor. Toplam 426 konut bulunan proje, butik bir proje olarak tasarlandı. Projenin sosyal alanları arasında yüzme havuzu ve güneşlenme terasları, kafe, fitness, sauna ve özel lounge mevcut. 

Şinpaş Gökorman nerede?

Şile otoyolu üzerinde Çekmeköy-Ümraniye aksında yükselen proje Çamlıca’ya 10 dakika, Ikea’ya 4 dakika, Metro’ya 2 dakika mesafede olmasının yanında, Anadolu’yu Avrupa’ya bağlayan tüm köprülere, Tem ve bağlantı yollarına kısa bir mesafede yer alıyor.

Web: www.sinpasgokorman.com