Sinpaş Gökorman'da yeşil ile gökyüzü buluşuyor!

Sinpaş Gökorman'da yeşil ile gökyüzü buluşuyor! Sinpaş Gökorman'da yeşil ile gökyüzü buluşuyor!

Sinpaş GYO, Şile yolu üzerinde Çekmeköy-Ümraniye aksında konumlanacak olan yeni projesi Gökorman'da doğa İle İç İçe olma avantajını sunuyor. Proje, metro, 3. Köprü ve TEM'e yakın lokasyonuyla dikkat çekiyor.Gayrimenkul sektöründe 43 yıllık deneyime sahip olan Sinpaş GYO, Anadolu yakasındaki 18. projesi olan Gökorman ile yine yepyeni bir konsepte imza atıyor. Çekmeköy Ormanı manzaralı Gökorman; ağaçlarla çevrili katları, yeşili gökyüzüyle buluşturan özgün mimarisi ve doğayla iç içe olma ayrıcalığı ile yepyeni biç yaşam alanı sunuyor.


Şile yolu üzerinde Çekmeköy-Ümraniye aksında konumlanacak olan Gökorman, 1+1 daireden 4+1 daire tipine kadar farklı seçeneklerle planlandı. Gökorman'da yer alan evlerin yüzde 70'i 100 metrekareden büyük dairelerle ailelere seslenirken, geri kalan daireler ise iş merkezlerine ve metroya yakınlığı ile genç profesyonelleri hedefliyor.

 

Metro, 3. Köprü ve TEM'e birkaç dakika


Gökorman; Ataşehir'e 10 dakika, IKEA ve metroya 4 dakika, 3, Köprü ve TEM'e birkaç dakika mesafede olmasıyla avantajlı bir lokasyona sahip, Gökorman, köklü eğitim kurumlarına, gelişmiş donanımlı sağlık kuruluşlarına, alışveriş ve iş merkezlerine yakınlığıyla da öne çıkıyor, Yeşil alanlar, spor merkezi, yürüyüş yolu ve kapalı havuz imkânları sunan Gökorman'ın toplam arsa alanı 11 bin 200 metrekare. Gökorman, lansmana özel sunduğu yüzde 10 indirim avantajının yanı sıra, yüzde 5 peşinat ve 60 ay vade farksız ödeme seçenekleriyle ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor. Dairelerin fiyat aralığı ise 350 bin ile 1 milyon 665 bin TL arasında değişiyor.


"Yatırımcıya giderek artan değer kazandıracak"


Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, "Sinpaş'ın farkı; kimsenin girmeye cesaret edemediği yerlere girip, oraları cazibe merkezi haline getirmek, Bundan 40 yıl öncesinin Türkiye'sinde ev inşa etmek, adeta ustaların elinde olan, küçük ve bireysel girişimlerdi. O dönemde kurumsal firmalar hele hele ülke düzeyinde markalaşmış kurumlar yoktu, Sinpaş, böyle bir ortamda marka projelerle yazlık evler ve siteler yapma hedefi ile yolakoyulan ilk şirket oldu" dedi. Gacemer, Gökova projesinin özgün mimarisiyle İstanbul'a nefes aldıracağını ifade ederek, "Gökorman; ağaçlarla çevrili katları, Türkiye'de ilk kez gökyüzüne uzanan doğası, modern mimarisi ve yatırım değeriyle, yeşili gökyüzüyle buluşturuyor, Pencerenizi gökyüzü ve orman manzarasına açacağınız Gökorman'da doğanın güzelliklerine komşu olacaksınız. Cephesinde taşıdığı 200 ağaç ve 2 binden fazla peyzaj bitkisiyle yılda 4 tona yakın karbonu oksijene dönüştürecek Gökorman size nefes aldıracak, Yatırımcısına da giderek artan değer kazandıracak" diye konuştu.

 

Gayrimenkul sektöründe 43 yıllık deneyime sahip olan Sinpaş GYO, Anadolu yakasındaki 1.8, projesi olan Gökorman ile yine yepyeni bir konsepte imza atıyor. Çekmeköy Ormanı manzaralı Gökorman; ağaçlarla çevrili katları, yeşili gökyüzüyle buluşturan özgün mimarisi ve doğayla iç içe olma ayrıcalığı ile yepyeni bir yaşam alanı sunuyor.

 

Şile yolu üzerinde Çekmeköy-Ümraniye aksında konumlanacak olan Gökorman, 1+1 daireden 4+1 daire tipine kadar farklı seçeneklerle planlandı. Gökorman'da yer alan evlerin yüzde 70'i 100 metrekareden büyük dairelerle ailelere seslenirken, geri kalan daireler ise iş merkezlerine ve metroya yakınlığı ile genç profesyonelleri hedefliyor.

 

Web: http://sinpasgyo.com/konut-projeleri/gokorman