03 / 07 / 2022

Sinpaş GYO Metrolife Evleri fiyatları!

Sinpaş GYO Metrolife Evleri fiyatları!

Firma: Sinpaş GYO

Proje: Metrolife

Sinpaş GYO Metrolife Evleri fiyatları 290 bin TL'den başlıyor. Projede cazip ödeme fırsatları sunuluyor...Avantajlı ödeme seçenekleri sunulan Metrolife projesinde 1 oda 1 salondan, 4 oda 1 salona kadar kont seçeneklerine yer veriliyor. Proje İstanbul Sancaktepe'de  Sinpaş GYO  imzasıyla yükseliyor. 
 
Sinpaş Metrolife Evleri daire büyüklükleri 59 metrekare ile 205 metrekare arasında değişiyor. Sancaktepe Metrolife projesinde, yansıma havuzları, çim amfi ve seyir terası, ateş kuyusu, çocuk oyun alanı, açık spor alanı, fitness merkezi, bisiklet ve yürüyüş parkuru olanakları da olacak. 
 
Metrolife Evleri, geniş teraslı ve bahçeli evleri, sağlık ve sporla iç içe bir yaşama imkan tanıyan bisiklet parkuru ve yürüyüş yolları, yemyeşil park alanı, her türlü ihtiyacın karşılanabileceği ve sevdiklerinizle sosyalleşeceğiniz 8 bin metrekarelik çarşı alanı ve meydanıyla, Sancaktepe’de ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor.
 
Sinpaş GYO Metrolife Evleri fiyatları!

Metrolife Sinpaş fiyat listesi 290 bin TL'den başlıyor. Projede lansmana özel yüzde 10 indirim sağlanan projede yüzde 20 de peşin indirimi yapılıyor ve yüzde 30 indirim fırsatı sunuluyor. 
 
Tel:444 1 440 
Web: http://sinpasmetrolife.com 
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com 


projeye sor