Sinpaş Kelebekia Premium'da 407 bin liraya 3 oda 1 salon!

Sinpaş Kelebekia Premium'da 407 bin liraya 3 oda 1 salon!

Firma: Sinpaş Yapı

Proje: Kelebekia Premium


Sancaktepe'de hayata geçirilen Sinpaş Kelebekia Premium projesinde son konutların satışları devam ediyor. Projedeki satışı devam eden daireler 3+1 tipinde...


Önümüzdeki Aralık ayında konut teslimleri yapılacak olan  Kelebekia Premium  projesinde sadece 3+1 dairelerin satışı devam ediyor. 137 metrekare olan 3+1 daireler 407 bin TL ile 422 bin TL arasında değişen fiyatlarla alıcılara sunuluyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyorlar.


Sinpaş Yapı'nın hayat verdiği Kelebekia Premium projesi daha önce inşa edilen Kelebekia projesine komşu konumda. 13,5 dönüm alana kurulan Sinpaş Kelebekia Premium projesinde az katlı bloklarda 106 adet daire yer alıyor. Yüzde 85’ini kaplayan biyolojik göleti bulunan Kelebekia Premium projesi Boğaziçi Köprüsü'ne 16 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanı'na ise 22 kilometre mesafede yükseliyor.


Hastanelere, eğitim kurumlarına ve alışveriş merkezlerine yakın mesafede bulunan Kelebekia Premium projesinde güneşlenme terası, vitamin bar, sauna, jakuzi, kapalı ve açık yüzme havuzu, çocuk havuzu bulunuyor.


444 19 74 


http://www.kelebekia.com.tr


Sinem ÖZTÜRKprojeye sor