Sinpaş Yapı Aqua City teslimleri!

Sinpaş Yapı Aqua City teslimleri!


Firma: Sinpaş Yapı

Proje: Aqua City Denizli


Daire büyüklüklerinin 72 metrekareden başladığı proje toplam 210 bin metrekare alan üzerinde yayılıyor. Proje Denizli İl'inde yükseliyor. Sinpaş Yapı Aqua City teslimleri Haziran 2017 yılında yapılması planlanıyor.


Ödeme planı kapsamında banka kredisi ve firma bünyesinde kredi imkanı sağlanan proje  Sinpaş Yapı  tarafından inşa ediliyor. 


Sosyal donatıları kapsamında bungalovlar, palmiyeler, çardaklar, seyir terasları,çocuklar için su kaydırakları, açık hava sineması, göl kenarlarında yürüyüş yolları,tropik ağaçları gibi seçenekler bulunuyor.


Aqua City projesinde daire seçenekleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. Proje toplam 210 bin metrekare alan üzerinde yayılıyor.


Denizli İl'inde hayata geçirilen projede daire büyüklükleri 72 metrekareden başlayıp, 214 metrekareye kadar yükselerek dizayn edildi.


Sinpaş Yapı Aqua City teslimleri Haziran 2017 yılında gerçekleşmesi öngörülüyor. Projede daireler 159 bin 300 TL'den başlıyor ve 709 bin 100 TL'ye kadar yükseliyor.


Adres:  İzmir  Asfaltı Üzeri 5. km Adnan Menderes Bulvarı No: 185 (Eski EGS Park) Denizli


Aqua City satış ofisi 

Tel: 444 19 74

Web: www.aquacitydenizli.com.tr

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor