Sinpaş'tan Fikret İnan'a: Evin 15 gündür hazır!

Sinpaş'tan Fikret İnan'a: Evin 15 gündür hazır!

Sinpaş İletişim ve Reklam Kordinatörü Barış Ekinci, Fi Yapı'nın sahibi Fikret İnan'ın evinin 15 günden bu yana hazır olduğunu açıkladıFi Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Firet İnan'ın söz verildiği tarihte evini teslim alamadığına dair yaptığı açıklamaya Sinpaş tarafından cevap geldi. Sinpaş İletişim ve Reklam Direktörü Barış Ekinci, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

"2007 yılında SİNPAŞ’tan ev alan Fi-Yapı’nın patronu Fikret İnan söz verildiği tarihte evini alamayınca SİNPAŞ yönetimine noterden ihtarname gönderdi. Üst düzey yönetici ve iş adamlarının yaşamayı tercih ettiği Lagün projemizden Fi Yapı Şirketi’nin sahibi yapı sektörünün başarılı iş adamı Sayın Fikret İnan da ev sahibidir. Lagün projemizin 3. etabından ev satın alan Sayın İnan'ın 30 Haziran teslim tarihli evi yaklaşık 15 günden beri teslime hazır vaziyettedir. Ev teslimi için kendisinin de çok iyi bildiği teslim prosedürü çerçevesinde evini teslim almak üzere borç-alacak ilişiğini kesmek için hesap mutabakatı yapılması gerekmektedir. Bu mutabakatı yapması halinde evini ve tapusunu teslim alabilecekti. Kamuoyuna duyurulur."
Teberrnüş Kireçci

İlgili haber için tıklayın

YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.