Şişli Nidapark Bomonti daire fiyatları!

Şişli Nidapark Bomonti daire fiyatları! Şişli Nidapark Bomonti daire fiyatları!

Firma: Tahincioğlu Gayrimenkul

Proje: Nidapark Bomonti

Şişli Nidapark Bomonti daire fiyatları KDV dahil 717 bin TL'den başlıyor. Proje Tahincioğlu Gayrimenkul imzası taşıyor...

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

2020 yılında teslimleri yapılacak olan  Nidapark Bomonti  projesi İstanbul Şişli Bomonti'de hayata geçirildi.  Tahincioğlu Gayrimenkul  imzası taşıyan Nidapark Bomonti projesinde 1+1’den 4,5+1’e kadar konut seçeneklerine yer veriliyor.

Nidapark Bomonti projesi, Nidapark Bomonti Kule, Nidapark Bomonti Teras, Nidapark Bomonti Suit, Nidakule Bomonti Ofis, Nidapark Bomonti Meydan olarak beş bölümden oluşuyor.
 
536 konut, 102 ofis ve 12 mağazadan meydana gelen Nidapark Bomonti Evleri'nde yüzde 5 peşinat vererek, 6 ay sonra yüzde 5 ara ödeme, 12 ay sonra yüzde 10 ara ödeme, yüzde 80’lik kısmı 60 aya kadar yüzde 0 faiz,  61-120 aylık seçilen vadelerde ise yüzde 0.45 aylık faizle ödeme yapılabiliyor. 
 
Tahincioğlu Nidapark Bomonti Rezidans'ta daire sahiplerine fitness, yüzme havuzu, sauna, çocuk oyun alanı, spor alanı, otopark gibi donatılar sağlanıyor. Proje konum olarak Taksim'e 5 dakika, Sultanahmet'e 12 dakika ve havalimanına 20 dakika mesafede yükseliyor. 
 
Şişli Nidapark Bomonti daire fiyatları!

Tahincioğlu Nidapark Bomonti fiyatları KDV dahil 717 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Peşin ödemelerde yüzde 15 indirim yapılıyor. 
 
Tel: 444 4 846 
Web: http://www.nidaparkbomonti.com/tr/
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor

pus