Sofa Loca Evleri!

Sofa Loca Evleri! Sofa Loca Evleri!

Firma: Baş Yapı-Solar Yapı-Emlak Konut GYO

Proje: Sofa Loca

Sofa Loca Evleri 'nde teslimler 2016 yılının Aralık ayında gerçekleşecek. 150 tane daire ve 6 tane ticari birimden oluşan proje, 18 bin 228 metrekare alan üzerinde yükseliyor.Sofa Loca Evleri, Ankara'nın Etimesgut bölgesinde hayata geçiriliyor. Proje Başkent Üniversitesi Kampüsü’nün hemen yanında konumlandırılıyor. 


18 bin 228 metrekare alan üzerinde yükselen Sofa Loca Evleri, Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Ankara'da hayata geçirdiği ilk proje olma özelliğinde sahip. 


150 tane daire ve 6 tane ticari birimden oluşan Sofa Loca Evleri 'nde teslimler 2016 yılının Aralık ayında gerçekleşecek. Projedeki dairelerin alanları 180 - 270 metrekare arasında değişiyor. 


Sofa Loca Evleri içerisinde hamam, kapalı yüzme havuz, havuz başı kafeterya, fitness, squash salonu, spor salonları, 7/24 güvenlik ve her daireye kapalı otopark gibi alanlara yer veriliyor. 


Sofa Loca Evleri daire tipleri 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon olarak tasarlandı. Yüzde 70'inin yeşil alan olarak tasarlandığı projede ön talep toplanıyor.


Web: http://sofaloca.com/

Esra Nur AÇKI/Emlakkulisi.com


projeye sor