Sönka Odak Yapı Dizayn İnşaat Hafriyat Nakliyat Limited Şirketi kuruldu!

Sönka Odak Yapı Dizayn İnşaat Hafriyat Nakliyat Limited Şirketi kuruldu!

Sönka Odak Yapı Dizayn İnşaat Otomotiv Hafriyat Nakliyat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Nurettin Sönmez ve Serkan Karakoç tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 26 Eylül'de kuruldu
Sönka Odak Yapı Dizayn İnşaat Otomotiv Hafriyat Nakliyat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Nurettin Sönmez ve Serkan Karakoç tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 26 Eylül'de kuruldu. 


Sönka Odak Yapı Dizayn İnşaat Otomotiv Hafriyat Nakliyat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi hissesinin 50 bin TL'si Nurettin Sönmez ve diğer 50 bin TL'si ise Serkan Karakoç'a ait. 


Sönka Odak Yapı Dizayn İnşaat Otomotiv Hafriyat Nakliyat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatlarını yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Sönka Odak Yapı Dizayn İnşaat Otomotiv Hafriyat Nakliyat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adres: Çekmeköy, Merkez Mahallesi, Kesir Sokak, No:5/4.