Spine Tower'da kiralamalar başladı!

Spine Tower'da kiralamalar başladı!İstanbul’un merkezinde inşa edilen ve en prestijli ofis binası olan SPINE TOWER'da kiralamalar başladı. Bu özel ve prestijli binada neden siz olmayasınız. Bu binada bulunmak için nedenler...


İstanbul’un en prestijli ofis binası SPINE TOWER da kiralamalar başladı. Bu özel ve prestijli binada neden siz olmayasınız. Istanbul’da en büyük lüks, işyeri ile ev arasındaki geçirilen en kısa zamandır. Hem ofisiniz ve hem eviniz bu binada birarada olabiliyor. Ilk 30 katta işinizle uğraşın, 30 ile 56. katlar arasında öğle yemeğinizi evinizde yiyin. Bir de bunu Istanbul’un en güzel binasında yaşayabiliyorsanız! Bu binada bulunmak için nedenler:

 

En sağlam bina (C-80 beton kullanılan Türkiye’deki tek binadır. Bu beton, metro ve baraj yapımlarında sağlamlık için kullanılır)

 

En güvenilir bina (göz retina giriş sistemi ile donatılmış ve 9,5 şiddetli depreme karşı Türkiye’deki tek bina)

 

En merkezi ve dış tehdide kapalı (Büyükdere Caddesi’nde, metroya yürüyüş mesafesinde, 12 dönümlük çepeçevre bahçe ortamı ile dışarıya izole)

 

En estetik ve kullanışlı (Full cam ile yerden tavana panaromik şehir ve boğaz görüntüsü olan binada camları açabiliyorsunuz. 3 ayrı boğaz köprüsünü birden görebileceğiniz yegane binadır)

 

En modern (Yüksek tavan, İtalyan mermerleri, Alman otomosyonu ile rüzgara ve yağmura karşı otomatik cam kapama, komple New York ikon style)

 

En kullanışlı (Ofis ve ve residence ortamı ile işadamları ve çalışanlar trafikte artık zaman kaybetmeyecek, cafe ve restaurantlarıyla herşeye bina içinde ulaşabilecek)

 

En görkemli (En yüksek ve en estetik Ofis binası)

 

En prestijli lokasyon (İstinye-Maslak hattı İstanbul’un en yeni, değerli ve prestijli yerinde)

 

Tabii en prestijli firmalar ve kurumlar da Spine da yerlerini alıyor. Siz de prestijinizi arttırmak istiyor musunuz?