Steelife'tan metrekaresi 850 dolara çelik ev

Steelife'tan metrekaresi 850 dolara çelik evÇelik yapılar, betonarme yapılara göre üstünlüklerini, sağlam, dayanıklı, lego depreme karşı güvenli, konforlu ve estetik sunuyor.


Steelife'ın Yönetim Kurulu Üyesi Ali Murat Tahran 2008 projelerinde yer alan evlerin metrekare fiyatlarının 850 dolar ile 1.150 dolar arasında değiştiğini belirtti.


Tahran; "Bu fiyatların arsa payı hariç ama temelden çatıya kadar her şey dahil, anahtar teslim fiyatlar olduğunu, fiyatların konut yapılan arsanın bulunduğu bölgeye göre değişeceğini" söyledi.


Steelife'ın Yönetim Kurulu Üyesi Ali Murat Tahran, insanların çelik yapıda oturmak istediklerini, Türkiye'de çelik yapı oranının hala yüzde 5'lerde olduğunu bildirdi. Avrupa'da bu oranın ticari yapılarda yüzde 90 olduğunu, konutlarda ise ülkelere göre yüzde 50'lere kadar ulaştığını ifade eden Tahran "Oysaki Türkiye dünyanın en büyük 11'inci çelik üreticisi" dedi.


Çelik yapıların betonarme yapılara göre üstünlüklerini, sağlam, dayanıklı, lego yapar gibi kolayca yapılabilir, depreme karşı güvenli, konforlu ve estetik olarak sınırlayan Tahran; "Ulaşılabilir rakamlarla edinilebilen çelik evler ucuz değil ekonomiktir" şeklinde konuştu. 


Tel:  0 216 390 47 77         web: www.steelife.com.tr