07 / 10 / 2022

Sultanbeyli'de otoyol için kamulaştırma yapılacak ada ve parseller hangileri?

Sultanbeyli'de otoyol için kamulaştırma yapılacak ada ve parseller hangileri?

İstanbul Sultanbeyli'de 3. Köprü yolu Kuzey Marmara Otoyolu için kamulaştırma yapılacak ada ve parseller hangileri? Üçüncü Köprü için Sultanbeyli İlçesi'nde nereler kamulaştırılacak? Sultanbeyli Mimarsinan Mahallesi'nde nereler kamulaştırılacak?Sultanbeyli'de otoyol için kamulaştırma yapılacak ada ve parseller hangileri?


İstanbul Yavuz Sultan Selim Köprüsü (3. Köprü) dahil Kuzey Marmara Otoyolu projesi için Sultanbeyli'de nereler kamulaştırılacak? Sultanbeyli'de üçüncü köprü yolu için kamulaştırma yapılacak alanlar hangileri? Sultanbeyli ilçesinde otoyol kamulaştırması uygulanacak mahalle, ada ve parseller hangileri?


14 Ocak 2015 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren Bakanlar Kurulu'nun 2015/7158 sayılı Kuzey Marmara Otoyolu (3. Boğaz Köprüsü Dahil) Projesi Kapsamında, Bazı Taşınmazların Karayolları Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararı'na göre Sultanbeyli'de kamulaştırma yapılacak parseller belli oldu...


Poyraz Paşaköy arası


Buna göre Sultanbeyli Mimarsinan 0-284 Parsel, 102 Ada 1/3/4 Parseller, 103 Ada 1/21 Parseller, 183 Ada 1/2 Parseller, 260 Ada 4 Parsel, 261 Ada 3/4 Parseller, 272 Ada 4/5/6 Parsellerde kamulaştırma uygulanacak. 


Sultanbeyli de otoyol için kamulaştırma yapılacak ada ve parseller hangileri?


Sancaktepe'de kamulaştırılacak alanların listesi için tıklayın! 


Başakşehir'de neresi kamulaştırılacak?


Arnavutköy'de otoyol kamulaştırması yapılacak yerler için tıklayın!


3. Köprü yolu için Sarıyer'de hangi parsellerde kamulaştırma yapılacak?


Beykoz'da kamulaştırılacak alanlar hangileri? Öğrenmek için tıklayın!


Çekmeköy ilçesinde kamulaştırma uygulacak alanlar nereler? İşte o liste!


Ümraniye'de nereler kamulaştırılacak? İşte listesi!
Geri Dön