Sur Yapı 5'i bir yerde kampanyası 2018!

Sur Yapı 5'i bir yerde kampanyası 2018! Sur Yapı 5'i bir yerde kampanyası 2018!

Firma: Sur Yapı

Sur Yapı'nın yeni kampanyasında peşinatsız, bankasız, ara ödemesiz, vade farksız, 60 ay sabit taksit imkanı sağlanıyor. Kampanya sadece 5 projede geçerli olacak. Sur Yapı Muhit, Tempo City, Semt Bahçekent, Yeşil Mavi Maltepe,  Sur Yapı  Topkapı projelerinde geçerli olan 5'i bir yerde kampanyasında 60 ay sabit taksit yapılıyor. Kampanya kapsamında ayrıca peşinatsız, bankasız, ara ödemesiz, vade farksız ödemeler sağlanıyor. 

 

Sur Yapı 5'i bir yerde kampanyası 2018!

1-) Sur Yapı Muhit

Yenilikçi yatay mimarisiyle Sur Yapı Muhit projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 toplam 217 dairenin ve 12 bağımsız ticari alan bulunuyor. Projede avlu içindeki göletler ve 4.800 metrekarelik yeşil alan ile huzurun keyfine varılıyor.

Sur Yapı Muhit projesinde sosyal tesisler, otopark alanı yer alıyor. TEM Otoyolu’nun yakınında yükselen proje ayrıca 3. Çevreyolu ve E-5 Karayolu bağlantı yollarına yakınlığıyla kısa sürede tüm şehre ulaşma imkânı sağlıyor. 

Bunun yanı sıra, yeni açılacak olan Abdurrahmangazi metro istasyonu ile toplu ulaşımı çok daha kolaylaştırıyor.

 
2-) Tempo City

Tempo City projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde daire tipleri sunuluyor. İstanbul Kağıthane'de hayata geçirilen proje Cendere Caddesi'nde Axis Kağıthane Alışveriş Merkezi'ne yürüme mesafesinde yer alıyor.

Sur Yapı imzasını taşıyan projede daire alanları 61 ile 193 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 

Tempo City 7 bin 782 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. 


3-) Semt Bahçekent

Sur Yapı tarafından hayata geçirilen Semt Bahçekent prosinde 1+1'den 4+1'e kadar daire tipleri sunuluyor. 2019'da teslimlerin yapılacağı proje İstanbul Başakşehir'e bağlı Bahçekent'te inşa ediliyor. 

Semt Bahçekent projesinde daire alanları 67 metrekare ile 222 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 

Konum olarak TEM otoyoluna ve Kuzey Marmara Otoyolu’na yakında yer alan projede sauna, yüzme havuzu, fitness, çocuk oyun alanları ve spor alanları bulunuyor. 

  

4-) Yeşil Mavi Maltepe

Yeşil Mavi Maltepe projesinde 1+1 ile 4+1 arasında daire tipleri sunuluyor.  19 katlı dört blok olarak hayata geçirilen proje İstanbul Maltepe'de hayata geçiriliyor. 
Toplam 268 daireye yer verilen Yeşil Mavi projesinde konutların 2019 yılında sahiplerine teslim edilmesi öngörülüyor. 


 
Yeşil Mavi projesinde;

Dinlenme alanları
Fitness
Sauna
Spor alanları
Çocuk oyun alanı
Otopark gibi imkanlar da sunuluyor.
 


5-) Sur Yapı Topkapı 

Topkapı Evleri'nde 1+1'den 4+1'e kadar daire tipleri sunuluyor. Daire büyüklükleri 63 ile 248 metrekare arasında farklılık gösteren projede teslimler 2019'da yapılacak. 

Sur Yapı Topkapı projesi Davutpaşa metro durağına yürüme mesafesinde yer alıyor. Birçok sosyal alana sahip projede spor alanı, fitness, sauna, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, dinlenme alanı ve otopark mevcut.

 

Web: http://www.suryapi.com.tr/
Tel: 444 5 787