Sur Yapı İlkbahar Rezidans satış ofisi!

Sur Yapı İlkbahar Rezidans satış ofisi! Sur Yapı İlkbahar Rezidans satış ofisi!

Firma: Sur Yapı

Proje: İlkbahar Rezidans

Sur Yapı İlkbahar Rezidans satış ofisi telefon numarası 444 5 787 olarak belirlendi. Toplamda 304 tane dairenin bulunduğu projede 48 ay vade farksız taksit avantajı ile ödeme yapılabiliyor.İstanbul'un Sultanbeyli ilçesinde yükselen İlkbahar Konutları'nın büyüklükleri 51 metrekareden başlıyor, 293 metrekareye kadar ulaşıyor. Projede teslimlerin 2017 yılında yapılması planlanıyor. 


Sur Yapı  İlkbahar Rezidans  satış ofisi ile 444 5 787 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz. Dairelerin 236 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu projede banka kredisiz vade farksız 48 ay taksit imkanı sağlanıyor. 


İlkbahar Evleri  Sur Yapı  tarafından inşa ediliyor. 250 milyon lira yatırım bedeline sahip olan projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut seçenekleri yer alıyor. 


Sultanbeyli İlkbahar'da kitap okuma alanları, su göletleri, hobi bahçeleri, dinlenme alanları, uzun yürüyüş parkurları gibi sosyal donatı alanları bulunuyor. 


İlkbahar Residence'de lansmana özel olarak yapılan yüzde 7 indirimin yanı sıra banka kredili veya peşin ödemelerde ise yüzde 10 indirim uygulanıyor. Proje 304 adet daireden meydana geliyor. 


Sur Yapı İlkbahar Rezidans satış ofisi

Telefon: 444 5 787 

Web: www.suryapiilkbahar.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor