11 / 08 / 2022

Sur Yapı, Perakende Günleri’nde AVM projeleriyle yer aldı!

Sur Yapı, Perakende Günleri’nde AVM projeleriyle yer aldı!

Sur Yapı, önümüzdeki yıl Eyüp’te yer alan Axis İstanbul ve Bursa’da bulunan MARKA AVM’yi hizmete açmayı, İzmir’de Marina Park karma projesinin inşasına başlamayı hedefliyor.Sur Yapı, alışveriş merkezlerinin yanı sıra oluşturduğu yaşam alanları içerisinde proje yapısına uygun alışveriş caddeleri geliştiriyor. Proje sakinlerinin ve bölge halkının tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran Sur Yapı, farklı konsepttekionlarca mağaza, restoran, sinema ve spor salonugibi olanakları birarada sunuyor.


Sur Yapı’nın Corridor, Exen İstanbul ve Mirage projelerinde bulunan alışveriş caddelerinin hem site sakinlerinin hem de bölge halkının faydalanabileceği bir buluşma noktası olması hedefleniyor. Spor salonu, sinema, yeme-içme alanları, hizmet noktaları ve sevilen markaları ile bu alışveriş caddelerindegeçmişin özlem duyulan sokak çarşısında alışveriş yapma duygusunu yaşatma amaçlanıyor. Corridor, Exenİstanbul ve Mirage projelerinin alışveriş caddeleri tam anlamıyla site sakinleri ve bölge halkının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak planlanıyor. 3 projenin alışveriş caddelerinde toplam 120’ye yakın mağaza bulunuyor.


400'ü aşkın mağazanın ev sahibi olacak


Önümüzdeki dönemde hayata geçireceği Sancaktepe, Koşuyolu, Topkapı ve Ümraniye projelerinin alışveriş caddeleri ile Sur Yapı, 400’ü aşkın mağazaya ev sahipliği yapacak.Sur Yapı, eski cadde kültürünü modern mimari ile buluşturduğu toplam 7 Alışveriş Caddesi ile cadde alışverişine yeni bir soluk getirecek.


Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas,gayrimenkul sektörünün beraberinde alışveriş ve perakende sektöründe büyümeyi de getirdiğini söyleyerek;“Sur Yapı olarakalışveriş ve perakende sektöründe de büyüyoruz. AVM’lerin yanı sıra yine ihtiyaca yönelik bölgelerde alışveriş caddelerini hizmete açıyoruz. Dolayısıyla insanların yaşadıkları ve çalıştıkları yerlerde varız. Yaşamın tüm hızıyla aktığı ve insanların anlık ihtiyaçlarında kolaylıkla ulaşabilecekleri noktalarda onların hayatlarını kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Bunu yaparken de sevilen markalara yer vermeye özen gösteriyoruz. Alışveriş merkezlerimiz kadar geleneksel alışveriş biçimi olan sokak çarşısında alışverişi, cadde konseptiyle ve çok daha modern mimarilerle hayata geçiriyoruz. Büyük şehirlerde koşuşturmaca içerisinde geçen hayatlara alışveriş caddelerimizle bir farklılık sunuyoruz, açık havada gezme ve ihtiyaçlarını karşılayabilme olanağı tanıyoruz” dedi.


3 bin kişiye istihdam


Sur Yapı, 2013’ün Haziran ayında Kağıthane’de Axis AVM’yi ve 2014’ün Eylül ayında ise Ümraniye,Sancaktepe ve Çekmeköy’ün kesişme noktasındaki Metrogarden AVM’yi hizmete açtı. Axis ve Metrogarden, içerisinde bulundurduğu sevilen markalarla büyük ilgi görüyor ve bölge halkının tüm ihtiyacına yanıt veriyor. Hizmet vermeye başladıkları günden bu yana; yerli, yabancı markaları, sinemaları, çocuk oyun alanları, bowlingiile bölge halkının alışveriş ve eğlence ihtiyaçlarını karşılayan Axis ve Metrogarden, yıl boyunca düzenlediği etkinliklerle bulundukları bölgelerin sosyo-kültürel yapısına da büyük katkı sağlıyor.


Axis Kağıthaneve Metrogarden’ın ardından Sur Yapı, dinamik iş hayatının kalbinde yer alacak olan Axis İstanbul projesine başladı.Hayat Holding ile birlikte hayata geçireceği Axis İstanbul, ulusal ve uluslararası markaların yer alacağı 170 mağaza ile hizmet verecek. Alışveriş merkezi ve A Plus ofisleri birarada bulunduranAxis İstanbul projesi, hem alışverişin hem de iş hayatının çekim merkezi olacak.


Bursa’nın en büyük rezidans ve alışveriş merkezi projesini hayata geçirecek Sur Yapı, dünyaca ünlü ulusal ve uluslararası mağazaları Sur Yapı MARKA Rezidans ve AVM’de buluşturacak. Bursa için birçok ilk ve yenilik Sur Yapı MARKA Rezidans ve AVM’de olacak.Bursa’da lüksün simgesi olacak projenin alışveriş merkezinde ise yaklaşık 220 mağazada 3.000 kişiye de istihdam sağlanacak.


Vatan
Haber Posta Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...


Sur Yapı, Pefakende Günleri'nde AVM ve Alışveriş Caddeleri projeleriyle yer aldı. Şirket, Corridor, Exen İstanbul ve Mirage alışveriş caddelerinin lansmanını yaptı. Ayrıca hizmete açılan Axis Kağıthane ve Metrogarden, inşaat aşamasında bulunan Axis İstanbul ve Bursa Marka ile geliştirme sürecinde olan  İzmir  Marina Park projelerini de tanıttı. 2016'da Eyüp'te yer alan Axis İstanbul ve Bursa'da bulunan Marka AVM'yi hizmete açmayı planlayan şirket, İzmir'de Marina Park projesinin de inşasına başlamayı hedefliyor. 


120 MAĞAZA VAR 

Corridor, Exen İstanbul ve Mirage projelerinde 120'ye yakın mağaza bulunuyor. Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, gayrimenkul sektörünün beraberinde alışveriş ve perakende sektöründe de büyümeyi getirdiğini söyledi. 


Posta
Haber Sabah Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...


Bursa'nın gözbebeği Nilüfer'de, ışıltılı bir yaşama hazır mısınız? Dilediğiniz göz kamaştıran lüks yaşam artık yanı başınızda. Çünkü siz Bursalıların yeni bir Marka'sı var. Marka, lüks yaşamda aradığınız konfor ve huzuru, şık ve modern rezidans daireleriyle size sunuyor. Dünyaca ünlü ve ulusal seçkin markaları bulabileceğiniz alışveriş merkeziyle de tarzınızı size yakışır bir biçimde yansıtabilme imkânı veriyor. Siz de bir imzayla böyle lüks bir hayata adımınızı atın, Marka'lı olmanın ayrıcalığını yaşayın.


Nilüfer'de Yükselen Marka


Sur Yapı Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi, Bursa'nın en gözde ve hızla büyüyen semti Nilüfer'de yükselen, her noktadan ulaşımı çok kolay bir alışveriş ve yaşam merkezi. Şehrin batı yakasında, Bursa'yı kuzey ve güney olarak ikiye böl en ana çevreyoluna kolayca bağlanan İzmir Otobanına, şehrin yeni simgesi Timsah Arena'ya ve Hüdavendigar Kent Parkı'na yakınlığı sayesinde, değerli zamanınızı yollarda geçirmek yerine dostlarınızla geçirebileceksiniz. Sur Yapı Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi, hem işinize hem d e sevdiklerinize rahatça ulaşabilmenizi sağlayacak BursaRay metro ve otobüs duraklarının da hemen yanı başında. Tercihiniz ister özel arabanız olsun ister toplu taşıma araçları, artık keyifli buluşmalarınız için günler öncesinden plan yapmanız gerekmiyor. Çünkü planlarınızı istediğiniz an gerçekleştirebilme lüksü şimdi Marka'da. Marka, Nilüfer'in kalbinde kaliteli bir hayata atılan imza.


Doğru Yatırımın Marka'sı


Bursa'nın geleceği Nilüfer'de, doğru yatırımın geleceği Sur Yapı Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi'nde. Türkiye'nin en büyük şehirlerinden Bursa, otomotiv ve tekstil endüstrileri ile ticaretin kalbinin attığı, ülke ekonomisinin en önemli lokomotiflerinden biri. Doğal ve tarihi zenginlikleri, kayak merkezleri, parkları, geçmişten gelen geleneksel çarşıları, üniversiteleri ve renkli sosyal yaşamı ile dört mevsim canlı, ferah bir şehir. Sur Yapı Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi'nin yükseleceği, Bursa'nın batısında yer alan Nilüfer ilçesi, hızlı şekilde gelişen yeni konut alanlarının odak noktasında bulunuyor. Nilüfer, hayata geçirilen lüks konut, ticaret merkezleri ve otel yatırımlarının yanı sıra, gelişen kentsel altyapının da merkezinde yer alması dolayısıyla "geleceğin Bursa'sı" olarak akı llara kazınıyor. Uludağ manzaralı dairelerden oluşan projede, alışveriş merkezi üzerinde yükselen 27 ve 22 katlı iki kule ve 14 katlı bir home ofis bloğu bulunuyor. Kulelerin alt kısmında 5 katlı bir alışveriş merkezinin bulunacağı proje, bölgenin en görkemli ve ayrıcalıklı yaşam alanı olacak. Yaklaşık 1,3 milyar TL'lik yatırım değeriyle hayata geçirilen proje, 220.000 m² inşaat alanına sahip. 316 lüks rezidans dairesi, home ofis bloğu ve alışveriş merkezinde bulunan 220 mağazasının yer aldığı proje ile yaklaşık 3.000 kişiye istihdam sağlanacak. Proje, şehre gelecek ulusal ve uluslararası markalara ev sahipliği yapacak 220 mağazalık alışveriş merkezi ile Bursa'nın en prestijli "konut ve AVM" karma projesi olacak. Sosyal tesisleri, dağ manzarası ve alışveriş merkezi ile Sur Yapı Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi, "lüks"ün Bursa'daki simgesi haline gelecek. Farklılık oluşturacak ve bölgeye değer katacak bu önemli proje, sadece Bursalılar için değil, Marmara Bölgesi'nin bütünü için bir çekim noktası olacak. Marka'nızın değeri gün geçtikçe artacak, yaşamınız her zamankin den çok değer bulacak.


İnce Detaylar ve Estetik


Marka, estetiğiyle de size hitap ediyor. Marka'nın şehrin içinde ihtişamı ile hemen fark edilen, alışveriş merkezinin üzerinde yükselen 27 ve 22 katlı iki kulesi ve 14 katlı bir home ofis bloğu hayatınıza kalite katmak için ince detaylarla tasarlandı. Mihraplı Park, Timsah Arena, Nilüfer vadisi ve şu an hizmet ver en yeni oteller ile oluşturulan dev yeşil alanlar içinde, Kale Caddesi ve Mihraplı Caddesi'nin bağlantı noktası Sur Yapı Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi, geniş ve ferah girişleri ile huzurun kokusunu içine çekebileceğiniz yeni bir yaşamın kapısını size açıyor. Şıklığı ve konforu bir arada bulabileceğiniz, Uludağ manzaralı ve balkonlu 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1, dubleks ve loft çözümleriyle 316 eşsiz rezidans daire... Tüm bunlar "Marka" bir yaşamı arzu edenleri bekliyor.


Seçkin Markalar Evinizde


Uygarlığın mimarı Sur Yapı, Bursa'da eşsiz bir projeyi hayata geçiriyor. Bursalılar için tasarladığı bu görkemli proje, alışveriş ve eğlence deneyimini zirveye taşıyacak! Projenin alışveriş merkezi kiralama ve yönetim hizmetlerini ise 17 ülkede 189 alışveriş merkezi yöneten, sektörün Avrupa'daki lideri ECE Türkiye üstleniyor. Bursa'da dünyaca ünlü ve ulusal, seçkin markaların buluştuğu adres Marka sayesinde dünyanın modasını uzaklara gitmeden takip edebilir, tarzınızla göz kamaştırabilir siniz. Sur Yapı Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi'nin 5 katlı ferah alışveriş merkezi sayesinde vitrinlere rahatça göz gezdirebilir, daha önce yaşamadığınız ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimini yaşayabilirsiniz. Bursa'da son modaya atılan imza: Marka.


Çocuklar Özgürce Büyüsün


Marka'da yaşıyorsanız bir diğer lüksünüz ise içinizin rahatlığı. Çünkü çocuklarınızın güvenle ve özgürce oyun oynayabilecekleri çocuk eğlence merkezi ve çocuk o yun alanları sayesinde aklınız onlarda kalmayacak. Çocuklarınız alışveriş merkezi içinde yer alan eğlence parkında huzurla oyun oynarken siz de vaktinizi alışverişle ya da arkadaşlarınızla geçirebilirsiniz.


Sosyal Yaşamda Bir Marka


İsterseniz alışverişe ara verip hoş bir sohbet eşliğinde arkadaşlarınızla bir kahve içebilir, isterseniz evinizdeki konforu size sunan sinema salonlarında bir film izleyebilirsiniz. Marka'nın sosyal yaşam alanları sayesinde, kendinize ayırdığınız vakti dolu dolu değerlendirebilirsiniz. Sur Yapı Marka Alışveriş Merkezi, Bursa'da alışveriş anlayışını tamamen değiştirecek! 5 kata yayılan, toplam 220.000 m²'lik inşaat alanı üzerinde, yaklaşık 65.000 m² kiralanabilir alana sahip alışveriş merkezinde, farklı damak tatlarına hitap etmesi planlanan 30 farklı restora n ve kafe, sinema salonları, gıda marketi ve teknoloji marketi ile Marka'nın tüm beğeni ve ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacağından emin olabilirsiniz. Evinizden çok uzaklaşmadan sosyalleşebileceğiniz yeni yaşam merkeziniz Marka ile istediğiniz an alışveriş ve eğlencenin tam ortasında olabilirsiniz. Bursa'da sosyalleşmenin adı artık Marka.


Sağlık ve Zindelik


Uludağ manzarası eşliğinde, hem çocuklar hem sizler için açık v e kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, hamam, buhar odası... Kaliteli ve sağlıklı bir yaşam için ihtiyacınız olan her şey Marka'da! Güne pozitif enerjiyle başlamak ve gün boyu zinde kalmak için Marka'nın donanımlı spor kompleksinden yararlanabilirsiniz. Lounge, aktivite alanları ve konsol oyunları odalarında günün yorgunluğunu üstünüzden atabilirsiniz.


Hayatı Zirvede Yaşamalı


Size yakışır yüksek yaşam standardı Sur Yapı Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi'nde. Her biri ince zevkinize göre özenle tasarlanmış rezidans daireler arasından size uygun büyüklükte olanı mutlaka bulacaksınız. İster yeni evli olun, ister kalabalık bir aile... Marka, herkese aynı konfor ve güzelliği sunuyor. Gün ışığının evinizden asla eksik olmayacağı aydınlık bir yaşama ne dersiniz?


Marka Rezidans'ta Örnek Daireler Hazır


Lüksün Bursa'daki yeni simgesi Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi'nde 2+1 145 m² ve 3+1 190 m² örnek daireler siz değerleri müşterilerimiz için hazır.Sabah

Haber Bursa Haber Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı....


Sur Yapı'nın Nilüferde yapımına başladığı MARKA Rezidans ve Alışveriş Merkezi'nin satışları devam ediyor. Uludağ manzaralı 3 bloktan oluşan MARKA'da Kasım 2014'ten buyana rezidansların yüzde 50'sinin satışları gerçekleşti. Talepten son derece memnun olduklarını söyleyen Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas "Bu projemiz içerisinde Bursa'nın bir numarası olacak 75 bin metrekare kiralanabilir alana sahip büyük bir Alışveriş Merkezi ile 316 lüks rezidans daireden oluşuyor. Projede bulunan rezidans dairelerimizi ailelerin konforunu düşünerek ferah iç mekanları geniş balkonları ve Uludağ manzaralı olarak tasarladık" dedi. Elmas "Konut yatırımı için şu an çok doğru bir zaman... Özellikle yılbaşından itibaren yapılması planlanan asgari ücret artışı ile iş gücünün yoğun olduğu inşaat sektöründe maliyetlere yüzde 12-13 seviyesinde yansıyacak. Dolayısıyla bu maliyet Ocak 2016 itibariyle konut fiyatlarına yansımaya başlayacak" şeklinde konuştu. 


Bursa Haber