Tahincioğlu Gayrimenkul'den 120 ay vade ve yüzde 0.79 faiz imkanı!

Tahincioğlu Gayrimenkul'den 120 ay vade ve yüzde 0.79 faiz imkanı!Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Nidapark İstinye, Nidapark Küçükyalı Büyükada ve Nidakule Küçükyalı projelerinde 120 ay vade ve yüzde 0.79 faiz fırsatı sunuluyor...


Tahincioğlu Gayrimenkul imzasıyla hayata geçirilen Nidapark İstinye, Nidapark Küçükyalı Büyükada ve Nidakule Küçükyalı projelerinde yeni yıl kampanyası başladı. 

Kampanya kapsamında projelerden konut ve ofis alımlarında 60 ay vade, yüzde 0 faiz veya 120 ay vade, yüzde 0,79 faiz imkanı sunuluyor.

Nidapark İstinye, Nidapark Küçükyalı Büyükada ve Nidakule Küçükyalı'da ödemeler Şubat 2022'de başlayacak. 

Tahincioğlu Gayrimenkul

İstinye Koyu manzaralı, merkezi konumu, geniş teraslı ve bahçe katı konutları ile dikkat çeken Nidapark İstinye'de 3 etap bulunuyor. Projede, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 5+2’ye kadar değişen konut tipleri mevcut.

Tahincioğlu Gayrimenkul

Nidapark Küçükyalı Büyükada Multi Evler projesinde 218 adet multi ev bulunuyor. Projede ev, home ofis ve ofis olarak kullanılabilen teraslı ve deniz manzaralı Multi Evler tasarlandı. 

2 bloktan oluşan Nidapark Küçükyalı Büyükada'da teras alanı, özel depo alanı, güvenlik hizmeti, kapalı otopark ve vale hizmeti sunuluyor.

Tahincioğlu Gayrimenkul

Nidakule Küçükyalı etabı 4 ofis kulesinden oluşuyor. Yüksek nitelikli ofis standartlarına uygun olarak tasarlanan ve kurgulanan kuleler, karma projenin içinde yer alarak, çalışma alanlarıyla yaşam alanlarını buluşturuyor. 

Web: http://www.tahincioglu.com/