Tahincioğlu Gayrimenkul'den Palladium Tower projesinde metrekaresi 5 bin dolara ofis!

Tahincioğlu Gayrimenkul'den Palladium Tower projesinde metrekaresi 5 bin dolara ofis!Tahincioğlu Gayrimenkul, Anadolu yakasının en prestijli ofis binasını Ataşehir"de hayata geçiriyorTicari gayrimenkul alanında gerçekleştirdiği yatırımlarla dikkat çeken Tahincioğlu Gayrimenkul, Anadolu yakasının en prestijli ofis binasını Ataşehir"de hayata geçiriyor. Yaptığı her projede lansman öncesi satışlarını tamamlayan Tahincioğlu Gayrimenkul, Palladium Tower ile de büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Kısa sürede yatırımcılarına sağladığı yüksek getiri düzeyi ile de dikkat çeken Tahincioğlu Gayrimenkul, Palladium Tower için proje teslim tarihini 2014 yılının ilk yarısı olarak planlıyor.

2011 yılı sonuna kadar lansmanı yapılacak proje, 46 kattan oluşuyor. Brüt 120 metrekare ile bin 250 metrekare ofis alanlarından oluşan projenin ortalama metrekare fiyatının 5 bin dolar olması planlanıyor.

A plus ofis konseptinin en son trendlerine sahip olan Palladium Tower, özellikle ulusal ve uluslararası kurumsal şirketlerin ilk tercihi olması hedefleniyor.
Avantajlı konumuyla bölgenin yükselen değeri
Eylül ayı itibariyle çalışmalara başlanan Palladium Tower, avantajlı konumu ile dikkat çekiyor. Palladium Alışveriş Merkezi, Kartal-Kadıköy metro hattı, lüks konut projeleri(Batı Ataşehir), Hastane, E-5 otoyolu, köprü bağlantı yolları gibi önemli lokasyonlara yakın olan proje, motorlu araçlar ve yaya olarak ve ayrı ayrı noktalarda tasarlanan otopark giriş-çıkışları, araba ile bina önüne yanaşabilme gibi kolaylıklar sunuyor.
çalışana değer veren, yenilikçi uygulamalar
Yüksek tavanlı, geniş hacimli, prestijli ve etkileyici lobi alanına sahip olacak projede, ofislere ek olarak perakende alanları,   kafe, restoran, kuaför, toplantı salonları, yemekhane, fitnesscenter, masaj salonu, copy center, market, kuru temizleme gibi uygulamalar yer alıyor. Palladium Tower ofislerinde çalışan herkes bu imkanlardan kolaylıkla faydalanması tasarlanıyor.
Modern ve yenilikçi uygulamalar olarak concierge hizmetleri, kapalı otopark, özel depolar, özel servis avlusu, alternatif bina girişleri, bisiklet otoparkı, oto yıkama alanı, ofis çalışanları için özel soyunma ve duş alanları, elektrikli otomobiller için şarj istasyonu, engelli dostu uygulamaların yer aldığı Palladium Tower, geniş iç hacimli yapısı ile de rahatlatıyor.
çevre dostu binalar
Avrupa"daki çevre Dostu Binalar Konseyi (USGBC) tarafından geliştirilen LEED sertifikasyon sisteminin en üst düzey binalara verdiği œLeed Altın Sertifika kriterlerini her ofis projesinde uygulayan Tahincioğlu Gayrimenkul, Palladium Tower projesinde de almaya adaylar arasında yer alıyor.

Yüksek enerji tasarrufu, gün ışığı ve ses kontrolü sağlayan giydirme cephe sistemi ile çevre dostu binalar tasarlayan Tahincioğlu Gayrimenkul, uluslararası NFPA standartlarına uygun yangın güvenliği sistemini binalarında kullanıyor. Katlarda yeşil kat bahçeleri ile de çalışanlara farklı bir mola vermelerini planlayan projenin panoramik bakış açısı ve deniz manzarası da keyifli çalışma ortamları sağlıyor.
Proje Künyesi
Proje Adı                                       : PalladiumTower
Konum        : Ataşehir
Proje Türü      : A+ Ofis Kulesi
Arsa Alanı      : 17.043 metrekare
Toplam İnşaat Alanı    : 88 bin metrekare
Kiralanabilir Alan                                       : 55 bin metrekare
Mimari Proje      : SwankeHaydenConnell Mimarlık
Proje Tamamlanma Tarihi                                     : Nisan 2014
Web Sitesi      :  www.palladiumtower.com