Tahincioğlu Nidapark İstinye satılık ev fiyatları!

Tahincioğlu Nidapark İstinye satılık ev fiyatları! Tahincioğlu Nidapark İstinye satılık ev fiyatları!

Firma: Tahincioğlu Gayrimenkul

Proje: Nidapark İstinye

Üç olarak dizayn edilen Nidapark İstinye projesinde yüzde 25 peşinat verilmesi halinde kalan kısmına 84 ay 0 faiz uygulanıyor..Tahincioğlu Gayrimenkul imzası taşıyan  Nidapark İstinye  projesi  "Lükste Sınır Tanımayan Proje" sloganıyla basına tanıtılıyor. Projede teslimler 36 ay sonra yapılacak. 

2+1'lerden 5+2'lere kadar daire seçeneği sunulan Reşitpaşa Nidapark İstinye projesinde yüzde 25 peşinat verilmesi halinde kalan kısmına 84 ay 0 faiz uygulanıyor.  

Üç olarak dizayn edilen Nidapark İstinye Evleri'nde daielerin büyüklükleri 90 metrekare ile 663 metrekare arasında değişiyor. Projenin Panaroma etabı 24 blokta 202 bağımsız birimden,  Nidapark İstinye  Koru etabı 12 blokta 134 bağımsız birimden, Nidapark İstinye Vadi etabı 19 blokta 202 bağımsız birimden meydana geliyor. 
 
Sarıyer Nidapark İstinye projesinde müzik bale okulu, aktivite odası, ücretsiz eğitmen eşliğinde fitness, kafe, çocuk oyun alanları, özel studio odaları, açık/kapalı havuz, market, kuaför, TV odaları, sinema salonu, özel yemek salonları gibi imkanlar da mevcut. 
 
Tahincioğlu Nidapark İstinye satılık ev fiyatları!
İstanbul Sarıyer'e bağlı İstinye'de hayata geçirilen Tahincioğlu Nidapark İstinye satılık ev fiyatları 3 milyon TL'den başlıyor, 28 milyona kadar çıkıyor. 

 
Adres: Reşitpaşa Mahallesi Katar Caddesi ( İstinye Bayırı ) No: 4-A Sarıyer İstanbul  

Tel:444 48 46    
Web: http://www.nidaparkistinye.com/tr/
Özge ÖZDEMİR ÇOLAK/Emlakkulisi.com 


projeye sor