Tapu ve Kadastro'dan Milli Dayanışma Kampanyası'na destek!

Tapu ve Kadastro'dan Milli Dayanışma Kampanyası'na destek!

Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı "Milli Dayanışma Kampanyası"na tüm taşra teşkilatlarıyla destek vereceklerini açıkladı.


Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı, Genel Müdürlüğün Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, dünyada ve Türkiye'de etkisini hissettiren Kovid-19 ile etkin mücadelenin, milli seferberlik halinde her alanda alınan tedbirlerle ve vatandaşların desteğiyle devam ettiğini söyledi.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, bu kapsamda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı kampanyaya destek olmak amacıyla kolları sıvadıklarını belirten Adlı, şunları ifade etti:

"Bugün, hep birlikte Türkiye olduğumuzu gösterme, yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma günüdür. Tapu ve Kadastro ailesi olarak çorbada bizim de tuzumuz olsun istiyoruz. Genel Müdürlüğümüz, tüm taşra teşkilatımızla kampanyaya destek verecek. Bu itibarla tüm çalışma arkadaşlarımızın, kampanyaya hassasiyetle destek vermesini istirham ediyorum.

Başta ülkemiz olmak üzere tüm dünya bu koronavirüs belasını yenecektir. Bu vesileyle hastalığa yakalanmış olan vatandaşlarımıza şifa dileklerimi iletiyorum."

 

MAPA İnşaat'tan Milli Dayanışma Kampanyası'na 10 milyon TL destek!