Tarabya Rüya Evleri'nde 800 bin dolara!

Tarabya Rüya Evleri'nde 800 bin dolara!Güncel İnşaat tarafında Tarabya'da inşa edilen Rüya Evleri'nde 178 ile 262 metrekare arasında değişen konutların fiyatı 800 bin dolardan başlıyor.


İstanbul'un önemli yerleşim yerlerinden biri olan Tarabya Koyu'na 500 metre mesafede inşa edilen proje 2 bin 160 metrekare alan üzerinde 10 konuttan oluşuyor. Hem bulunduğu lokasyon hemde kalite olarak yüksek gelir gurubuna hitap eden projede büyüklükleri 178 ile 262 metrekare arasında değişen konutlar 800 bin dolardan başlıyor, 1 milyon 150 bin dolara kadar yükseliyor. 178 metrekare bahçeli konut 800 bin dolara, 212 metrekare 900 bin ile 950 bin dolara, 233 ile 262 metrekare arasında değişen çatı dubleksleri ise 1 milyon 50 bin dolar ile 1 milyon 100 bin dolar arasında farklılık gösteriyor.

Tarabya Rüya Evleri'nin satış ve pazarlamasını gerçekleştiren Art Emlak'ın sahibi Melek Saraçer projenin avantajlarını şöyle dile getiriyor ''Rüya Evleri Tarabya'da sahile yürüme mesafesinde, ana caddeye 500 metre mesafede olduğu için hem merkezi, hem sessiz bir bölgede yer alıyor.  Eylül sonu itibari ile yaşam başlayacak. Bina anahtar teslimine kadar  pazarlamadık . Bahçe peyzajına kadar tüm ince işleri bitene kadar özellikle satışa sunulmadı. Finansmanı en ince lüks detaylar dahil işveren tarafından sağlanarak "temizlik yapıp oturmaya başlayın" sloganıyla satışa arz ettik.  Bir arada oturmak isteyen geniş aileler için de Rüya Evleri bulunmaz bir fırsat oluşturmaktadır. Diğer bir deyişle, amcalar, yeğenler, kuzenler, teyzeler bir arada "aile apartmanı"nda oturma şansını elde edebilirler.''

Tarabya Evleri'nde, açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, squash, sinema salonu, cafe-bar, masaj ve dinlenme odası,  her daireye iki araçlık otopark, merkezi soğutma ve kombi-yerden ısıtma sistemi, barbekü, çocuk oyun alanı, jeneratör, dairenin her noktasına hakim akıllı ev sistemi, daire içi kamera ve alarm sistemi, duman-gaz-su dedektörü, 24 saat güvenlik kameraları, uydu, digitürk sistemi, görüntülü diafon ve merkezi süpürge sistemi bulunuyor.

Projeden görüntüler için tıklayınız....

www.guncelinsaat.com
Satış Ofisi Tel: (0212) 223 28 00