05 / 12 / 2022

Tarihi zirvesini yenileyen Borsa İstanbul'da dikkat çeken ayrıntı! BIST 100 endeksinde...

Tarihi zirvesini yenileyen Borsa İstanbul'da dikkat çeken ayrıntı! BIST 100 endeksinde...

BIST 100 endeksi dün tarihi zirvesini tazelerken yükselişteki en büyük katkı sağlayanlardan biri bankalar oldu. Bankacı endeksinde son bir aylık yükseliş yüzde 40 seviyesini geçti.KRİTİK AYRINTI

Analistlere göre BIST 100 endeksinde 3 bin ve 3 bin 20 seviyelerinin direnç, 2 bin 950 puanın destek konumunda bulunduğu belirtiliyor.

Gedik Yatırım Günlük Bülten’de yer alan değerlendirmeye göre, “Endekste yaşanan güçlü yükselişlerin ardından olası düzeltmelerin de sert gerçekleşebileceğini değerlendirmekle birlikte 2 bin 900 puan üzerinde kalındığı sürece mevcut pozisyonların sürdürülebileceği ve 3 bin puan üzerindeki tutunmalarda ise iz süren stoplarla kısa vadeli yeni pozisyon denemeleri yapılabileceği kanısındayız” ifadeleri kullanıldı.

Borsa İstanbul’da yeni rekor kırıldı! BIST 100 endeksi rekorlara doymuyor

Borsa İstanbul’da görülmemiş zirve! Tüm zamanların en yüksek kapanışı gerçekleşti

Borsa İstanbul gördüğü en yüksek seviye rekorunu 2.762.95 puana taşıdıSorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön