Çukurova Balkon

Taşlık Reklam Elektronik İnşaat ve Kimyevi Maddeler Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Taşlık Reklam Elektronik İnşaat ve Kimyevi Maddeler Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Taşlık Reklam Elektronik İnşaat ve Kimyevi Maddeler Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Taşlık Reklam Elektronik İnşaat ve Kimyevi Maddeler Ticaret Limited Şirketi, Muhammet Sargın tarafından 10 bin TL sermaye ile 31 Temmuz'da Ümraniye, Ihlamurkuyu Mahallesi, Rüstem Sokak'ta kuruldu.


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Taşlık Reklam Elektronik İnşaat ve Kimyevi Maddeler Ticaret Limited Şirketi, Muhammet Sargın tarafından 10 bin TL sermaye ile 31 Temmuz'da Ümraniye, Ihlamurkuyu Mahallesi, Rüstem Sokak'ta kuruldu.


Taşlık Reklam Elektronik İnşaat ve Kimyevi Maddeler Ticaret Limited Şirketi iş konusu; 1-Her türlü reklam ve promosyon malzemelerinin alımı satımı ithali ve ihracını yapmak. Resmi ve özel sektörün reklam ve promosyonları için teklif vermek ve ihalelerine iştirak etmek. Bunun için gerekli makine ve techizatın teminini sağlamak. Danışmanlık hizmetleri sunmak, satış için gerekli teknik ve satış elemanı temin etmek. 2- Her türlü elektronik ve elektrikli malzemenin alımı satımı ithali ve ihracını yapmak. Bunun için gerekli makine alet ve techizatin alımı satımı ithali ve ihracını yapmak. Proje ve etüt işlemlerini yapmak. Danışmanlık ve gerekli eleman ile iş gücü teminini sağlamak. Konusu ile ilğili uygulama hizmetlerini yapmak.3- Her türlü inşaat malzemesinin alımı satımı ithali ve ihracını yapmak. Resmi ve özel sektör inşaat ihalelerine girmek, taşeron olarak gerekli işlemleri yapmak. Bunun için gerekli makine ve malzemenin teminini saglamak. İzolasyon malzemesi, her türlü demir ve metal malzemenin, gerekli orman ürünlerinin alımı satımı ithali ve ihracını yapmak.4- Her türlü kimyevi maddenin alımı satımı ithali ve ihracını yapmak. Her çeşit ham madde ve yardımcı maddenin alımını satımını ithali ve ihracını yapmak. Konusu ile ilgili danışmanlık iş gücü temini ve hizmet işlemlerini yapmak. Şirket menkul ve gayrimenkuller iktisap edebilir. Komisyonculuk yapmamak kaydı ile satabilir. Üçüncü şahıslar nezdinde ipotek ve rehin alabilir, gerektiğinde ipotek ve rehin verebilir. Şirket gerekli gördüğü hallerde ortaklar kurulu kararı ile iş değişikliği yapabilir. 


Taşlık Reklam Elektronik İnşaat ve Kimyevi Maddeler Ticaret Limited Şirketi adres: Ümraniye, Ihlamurkuyu Mahallesi, Rüstem Sokak, 14/1